Stardew Valley

File information

Last updated

Original upload

Created by

Higamato - Mustafa0Demirel - Klidnos - Talha12

Uploaded by

Higamato

Virus scan

Safe to use

About this mod

Stardew Valley Expanded Modunun Türkçe Yamasıdır
Not: Mod daha Beta versiyonundadır. Fakat Yakın zamanda son versiyonu gelecektir

Requirements
Permissions and credits

Stardew Valley Expanded Modunun Türkçe Çevirisidir Türkçe çeviri hala geliştirilmektedir. Bazı eventler, objelerin mesajları çevrilmemiştir ve bazı çeviri hataları olabilir.


Modu yüklemek için çıkan rar'ın içinden klasörü çıkartın ve \steamapps\common\Stardew Valley\Mods klasörüne atın eğer oyunu steamden almadıysanız Stardew Valley'i nereye yüklediyseniz oradaki Mods klasörüne atın
Not:İngilizce versiyonunu silmeniz gerekiyor!

Vortex
Mod Manager Download seçeneğine tıkladığınızda zaten otomatik olarak kuruluyor ve Vortex'in launcherından girdiğinizde direkt olarak açabiliyorsunuzHigamato
Mustafa0Demirel
Klidnos
Talha12Yapımcının Twitter hesabını takip edin

 Stardew Valley Expanded Subreddit'ine katılınSVE ConcernedApe'in geliştirdiği Stardew Valley oyununun bedava bir eklentisidir. +30 saat ve oyuna bir sürü yeni içerik ekler. İçerik güncellemeleri, bug çözümleri ve topluluk ile açık,anlaşılır  and clear-open iletişim. SVE modunu geliştirmek çok zaman alıyor. Lütfen bunları düşünerek yapımcıya Patreon'dan ya da direkt olarak Paypal'den bağış yapın (Bu bağış çeviri için değil modun yapımcısı için)!

-----------------------------------------------------------------------------
Direkt PayPal'den bağış atın!
----------------------------------------------------------------------------- SVE modu 9 tane yeni NPC ekliyor. Bu karakterler tamamen dinamik diyalog, hikaye, kişilik, animasyon, etkinlik ve daha fazlasıyla geliyor.

Spoiler:  
Show

Her karakterin kendi etkinliği var. SVE etkinlikleri karakterlerin hikayesini ve oyunun lorunu genişletmeyi amaçlıyor. Oyuncular daha fazla detaylı bilgi için Stardew Valley Expanded Wikipedia adresine gidebilir(İngilizce). SVE  Versiyon 1.10 oyuna 126 yeni etkinlik ekliyor.

21 yeni lokasyon eklendi! 11 dış mekan, 12 iç mekan.


Spoiler:  
ShowNeredeyse bütün harita yeniden çizildi! Çoğu yer büyük değişikliklere uğradı ama bazı yerlerde de küçük değişiklikler oldu.


 


SVE modunda yeni 6 tane balık tanıtıldı!

SVE modunda mevsimlere göre değişen yeni bir harita ekleniyor! 

Her haritada, yeni özel toplanabilir lokasyonları eklendi. Bazı toplanabilirler bir kere, bazıları ise spesifik yerlerde oluşuyor. 2 + yıl oynadıktan sonra çoğu oluşum lokasyonları artıyor ya da görünür oluyor. 

SVE modunun geleceği çok parlak! İleride yeni şeyler eklenebilir
 SVE moduyla birlikte önerilen modlar: