Skyrim Special Edition

File information

Last updated

Original upload

Created by

kagitmiadam

Uploaded by

kagitmiadam

Virus scan

Safe to use

About this mod

Legacy of the Dragonborn modunun v5.6.4 sürümüne uygun TÜRKÇE çeviri dosyasıdır.

Requirements
Permissions and credits
Changelogs
Ana Mod Sayfası | Original Mod LinkElle Kurulum için indirdiğiniz .rar dosyası içerisinde bulunan dosya(lar)ı "Skyrim Special Edition/Data" içerisine çıkartınız. Değiştirme uyarısını onaylayarak kurulumu tamamlayın.Legacy of the Dragonborn, Skyrim'i oynama şeklinizi sonsuza kadar değiştirecek. Yalnızca bir sergi modu değil, yalnızca bir görev modu değil, yalnızca yeni bir lonca modu değil, tüm yükleme düzenini oluşturmak için eksiksiz bir temel amiral gemisi modu. Bu DLC genişletme boyutundaki mod, yüzlerce yeni öğe, düzinelerce yeni görev ve yüzlerce ekstra oyun saati ekler.

Oblivion'un kapıları uzun süredir kapalı durumda, ancak hain amaçlarına ulaşmak için yıkımın kapılarını bir kez daha açmaya çalışanlar var. Bir imparatorluğun uzun süredir parçalanmış kalbi, Skyrim'in çekişme topraklarına geldi ve ona bağlı olanın onu bir kez daha bütünleştirmesini bekliyor.Legacy of the Dragonborn, Skyrim'in en beğenilen genişleme boyutlu modlarından biridir ve benzersiz bir özellik sunar; Elder Scrolls serisinin şimdiye kadar gördüğü eserler için; en çok yönlü, en geniş ve en kapsamlı sergileme alanı sağlar! Yaklaşık 3500 potansiyel benzersiz öğe ve setin (desteklenen modlar dahil) sergilenmesi için bir Müze sunmanın yanı sıra, bu mod, sıfırdan başladığınız tamamen yeni bir lonca  olan “Kaşifler Topluluğu'nu” sizlere sunuyor. Issızkent'te bulunan Ejderdoğan Galerisi'ndeki evinizin etrafında toplanmış düzinelerce yeni görev, bir avuç büyük görev zinciri ve sayısız kullanışlı ve benzersiz mekanik sunuyor.Legacy of the Dragonborn modu gerekmektedir.
Modun v5.6.4 sürümüne göre çevrilmiştir.

Relic Hunter - Guildmaster Start [Türkçe Çeviri] modu ile uyumludur.

Legacy of the Dragonborn - The Curator's Companion [Türkçe Çeviri] modu ile uyumludur.

Legacy of the Dragonborn Patches (Official) modunun kurulması tavsiye edilir. Bu yama paketi içerisinde bulunan modların çevirilerinden kullandıklarımı Optional Files bölümünede bulabilirsiniz.Daha fazla bilgi ve mod kurulumu için modun kendi sayfasına göz atabilirsiniz. Bu sadece modun TÜRKÇE Çeviri dosyasıdır.
Olası bir çeviri sorunu ile karşılaşırsanız, bildirdiğiniz takdirde güncelleme yapılacaktır.

Skyrim oyununa ait kitapların çevirisi bulunmaktadır. Modun eklemiş olduğu yeni kitapların çevirileri yapılmamaştır.Skyrim SE çevirilerim hakkında bilgi alabilirsiniz.Endorse vererek destek olmayı unutmayın.


Thanks for making this mod icecreamassassin
This is just the Turkish translation file of the mod.
Translations need the original mod to work properly.