Fallout New Vegas

File information

Last updated

Original upload

Created by

Gopher - translation Wojtec

Uploaded by

Wojtec

Virus scan

Safe to use

About this mod

Polska wersja (MCM) One HUD - oHUD

Requirements
Permissions and credits
Ze strony autora: ‎"Pełna kontrola HUD. Przesuwaj elementy HUD. Ukryj je, gdy nie są potrzebne. A nawet dodaj nowe elementy HUD."

Pełne tłumaczenie MCM moda.

Weteranom chyba nie trzeba opisywać do czego to służy, a nowicjuszom polecam. Mod leciwy ale właściwie nie ma odpowiednika - polecany w większości znanych mi zestawień. Opis na stronie autora.

Edycja etykiet (nie opisana na stronie) -  edytując plik:  \mods\One HUD - oHUD\menus\prefabs\PrimaryNeedsHUD\PNHPrimaryNeeds.xml można zmienić etykiety na własne (na zdjęciach powyżej). Podobnie w innych plikach am/pm i etykiety Project Nevada - jeśli ktoś używa.

Do kompletu polecam The HUD Editor - zastępuje Adjustable HUD (nie będzie dostępny w MCM), ale ma dużo większe możliwości.

Instalacja - jak kto woli, ja polecam MO2.
Wymagania - oryginalny mod (archiwum zawiera tylko ESM) i oczywiście rzeczy z zakładki "Requirements"

Uwaga 1: przyjąłem zasadę że nie tłumaczę nazwy moda w MCM (czyli tego co wyświetla się po lewej stronie menu). Po prostu dlatego że w czasie testowania długiej listy okazało się że w menu MCM szukam moda w jego oryginalnej nazwie a nie spolszczonej :D

Uwaga 2: Widoczny na zrzutach ekranu symbol granatu pochodzi z B42 Quickthrow - tłumaczenie tutaj, który ma niezależny system pozycjonowania ikony i celownika, niedostępny w edytorze HUD.

Uwaga 3: W nowej wersji (1.2.1) zwiększono szerokość spacji wyświetlanych parametrów. Dla mnie było za szeroko, więc zmieniłem wartość 140 na 110 - w poprzedniej wersji 100. Jak to zrobić - na ostatnim screenie (podobnie jak w edycji etykiet). Regulując tą wartość można zrobić  szersze etykiety.

Screeny pochodzą z testów TTW