Skyrim Special Edition

File information

Last updated

Original upload

Created by

predaturk

Uploaded by

predaturk

Virus scan

Safe to use

About this mod

Tüm menü ve oyunu zevkinize göre dizayn edebileceğiniz PROJECT PROTEUS Modunun Türkçe Çeviri dosyasıdır.

Requirements
Permissions and credits
Yüklemeden Önce Açıklamayı Okuyunuz...

  * Sorunsal 1: Bu mod nedir, ne işe yarar?

~ Skyrim dünyasında sahip olduğunuz tüm malzemeleri,büyüleri,zırhları dilediğinizce ayarlamanıza yarar. Bu ayarlamalar esnasında; seviyesinden ağırlığına üzerinde yapacağınız tılsımlama işlevinden kopyalanmasına kadar bir çok farklı seçeneği sunar.

~ Oyundaki çok farklı görünümdeki bir çok karakterinizi kaydederek kopyalamanıza yarar. Öyle ki ; isterseniz kendi kopyalarınızı çağırıp onlarla birlikte dolanabilir,isterseniz onları takipçiniz yapabilir, isterseniz de dilediğiniz NPC karakterine oluşturduğunuz karakterlerinizin yüzlerini atayabilirsiniz.

~ Havayı dilediğiniz gibi değiştirebilir sahip olduğunuz tüm kazanım ve büyüleri gönlünüzce seviyelendirebilirsiniz.

~ Ölçekleme işleviyle ister kendinizi ister NPC karakterlerini devasa boyutlara getirebilirsiniz.

....................................... ve daha bir çok özellik seni bekliyor olacak!!!

  * Sorunsal 2: Bu mod nelere ihtiyaç duyar?

~ Tabi ki en başta SKSE64 yüklü olmalı.
~ Ana modu yükledikten sonra bu dil paketini yüklemelisiniz. Data klasörü içerisindeki dosyaları oyununuzun kurulu olduğu dizindeki Data içerisine        kopyala yapıştır komutunu verin. Tüm yer değiştirme istemine evet diyerek ana mod dosyalarıyla yer değiştirme işlevini gerçekleştirin. Modu etkinleştirmeyi unutmayın.
RaceMenu  ~ JContainers SE  ~ ConsoleUtilSSE  ~ UIExtensions  Modları olmazsa komutlar çalışmaz-hata verir. Bu modları da yüklediğinizden emin olun.

  * Sorunsal 3: Nasıl oynamalı?

~ Güvenlik en önce gelir. Öncelikle bilgisayarınızdaki kayıt dosyanızın yedeğini alın. [ Belgelerim klasöründe Skyrim Special Edition dosyasını arayın ]      Bu modu öğrenme aşamasındayken çok zamanlar tüm materyallerimi kaybetme hatalarını oluşturdu. Özellikle karakter oluşturma esnasında materyallerinizi kontrol edin. Yedekleyin.. Mod içerisinde tekli kaydetme seçeneği mevcut. Tüm envanterinizi kaydederek yedeğini oluşturun.
Tavsiyem ilk aşamada öğrenmek için yeni bir oyun başlangıcı yapmanız. Bu sayede ilerlemiş kayıtlarınız güvence altında olacaktır.

~ Modlama konusunda belirli bir seviyede bilgi sahibi değilseniz bu mod tüm oyun sisteminizi allak bullak edebilir. Sorumluluk size ait. Takıldığınız bir nokta olursa buradan yazabilirsiniz. Elimden geldiğince anlatmaya çalışırım.
Mümkün olduğunca fazla resim yüklemesi yaptım. Umarım yardımı dokunur. Ana modun bulunduğu adreste çok sayıda bilgilendirici video dosyası da mevcut. Onları izlemenizi tavsiye ederim.