Stardew Valley

File information

Last updated

Original upload

Created by

BURAKMESE - BluChick

Uploaded by

BURAKMESE

Virus scan

Safe to use

About this mod

Stardew Valley Expanded Turkce Cevirisi!!
Bu mod 27 yeni NPC, 50 konum, 260 karakter etkinliği, 23 balık, yeniden tasarlanmış vanilya alanı, iki çiftlik haritası, tüm değişiklikleri yansıtan yeniden tasarlanmış bir dünya haritası, yeni müzik, görev dizileri, festivaller ve birçok çeşitli eklemeler ekler!

Requirements
Permissions and credits
Donations
Güncelleme geldi hatalar ve eksikler bu hafta tamamlanır.

Stardew Valley dünyası hayranlık uyandırıyor. İlişkiler, çiftçilik, balık tutma, macera...Hepsi bu oyunla bize pek çok hatıra hediye eden tek bir kişi tarafından yapıldı. Ama anılarla ilgili sorun, o dünyayı bir daha asla ilk kez deneyimleyemeyeceğimizdir.
Oyuncuya o macera ve bilinmezlik duygusunu bir kez daha yaşatmayı hedefliyorum. Bu mod aracılığıyla, sizi ConcernedApe'in yarattığı dünyaya sokmak istiyorum.
-Flash
Stardew Valley Expanded (SVE), yeni alanlardan ve genişletilmiş diyalog ve olaylardan, yepyeni bir dizi karakter için portrelere kadar kaynak materyale olabildiğince sadık kalıyor. Bir mod meraklısı olarak amacım şudur: "Oyuncuya Stardew Valley'i ilk oynadıklarında sahip oldukları büyülü hissi vermek". ConcernedApe'in amaçladığı gibi bu sihri deneyimlemek için, SVE'nin genişletilmiş dünyasına atlamadan önce Vanilya Stardew Valley'de oynamanızı tavsiye ederim. Stardew Valley oynamış oyuncular için: Secret Woods'a ilk girdiğiniz, ayrıntılı bir görevi tamamladığınız, Shane'in altı kalp etkinliğini deneyimlediğiniz veya Abigail ile ilk kez karşılaştığınız zamanı düşünün. Stardew Valley, sizi büyüleyen ve sizi kendi dünyasına çeken ilham dolu anlarla dolu. O dünyayı alıp genişleterek, o anlardan daha fazlasını yaratmayı umuyorum, böylece vadiye geri dönerken her zaman yeni bir şeyler bulabilirsin. Yeni bir kaydetme dosyası başlatmak gerekiyor!
-FlashShifter


Çevirmenlerimiz ve Tecrübeleri:
Stardew Valley Expanded Türkçe Çevirmenlerimiz aşağıdaki gibidir.
BURAKMESE
mertylmz8134
erdemozer7 
Petrik00 
Barayy


Gereken tüm modları indirin.
Çeviriyi indirin ve mods klasörüne doğrudan atın. Modun orjinal sürümü gerekiyor.


Çevirmen Notu:
Stardew Valley Expanded Türkçe çevirisi BluChick tarafından çeviriliyor. Çeviriler gönüllük esasında yapılıyor. Eğer çeviriye yardımcı olmak gibi bir niyetiniz varsa Web sitemiz aracı ile başvurmaktan çekinmeyin. Bağlantı

Eğer çeviri ile ilgili soru sormak, sorun bildirmek, hata paylaşmak yada sadece ekip ile iletişime geçmek isterseniz BluChick Çeviri ekibinin Topluluk Sunucusu açıldı. Ekip katılımları ile ilgili sorularınız içinde lütfen Discord kullanın. (Nexus yorumlarını her zaman göremiyorum hatanız varsa bunu farketmem zaman alabilir. Ayrıca türkçe harfe izin verilmemesi gibi diğer sorunlardan dolayı Discord kullanıyoruz.) 
SVE, ConcernedApe'nin Stardew Valley için ücretsiz bir genişletmedir. Oyuna 30 saatten fazla yepyeni içerik eklendi. Düzenli içerik güncellemeleri, hata düzeltmeleri ve toplulukla şeffaf iletişim vardır. SVE'yi geliştirmek çok zaman gerektirir. Ana yapımcıya bağış yapmayı düşünün.


SVE, 12 yeni tam teşekküllü NPC ekler. Bu karakterler dinamik diyaloglar, programlar, arka plan hikayeleri, kişilikler, animasyonlar, etkinlikler ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Daha da fazlası geliştirme aşamasında!


SVE etkinlikleri, Stardew karakterlerinin ve dünyanın irfanının hikayesini genişletmeyi amaçlıyor. Oyuncular, yeni olayların nasıl tetikleneceği hakkında ayrıntılar için Stardew Valley Genişletilmiş Wikipedia'yı ziyaret edebilir. Sürüm 1.12'den itibaren SVE, 160'tan fazla yeni etkinlik ekliyor.  Stardew Valley Expanded Wikipedia
SVE, genişletilmiş bir Joja hikayesine sahiptir! Oyuncu olarak Joja'nın yanında yer alır ve vadinin ele geçirilmesine izin verirseniz Pelikan Kasabası'nın kaderi ne olur?SVE, aralarından seçim yapabileceğiniz iki çiftlik haritası sağlar (isteğe bağlı).
Büyükbabanın Çiftliği Stardew Valley Expanded ile oynamak için önerilen çiftlik haritası! Standart çiftlik düzeninin yerini alır. Mütevazı büyüklükte Tarım Arazileri, sürülebilir otlar, görevler, farklı simge konumlar, çevredeki alanlara kısayollar ve keşfedilecek sırlar. Grandpas Farm, harita tasarımında tam kontrol isteyen oyuncular için bir sanal alan düzen yapılandırmasıyla birlikte gelir.

Immersive Farm 2 Remastered Çok oyunculu veya meydan okuma arayan oyuncular için optimize edilmiş devasa bir arazi parçası. Sürülebilir çimen, görevler ve sırlar içerir. Birçok konfigürasyonla birlikte gelir!

(CIFLIK HARITALARI DA TURKCE)


SVE 26 yeni lokasyon ekler. İlerleme ve görevler yoluyla bazı alanların kilidi açılmalıdır. Stardew Valley Expanded Wiki, bazı yeni alanlar hakkında daha fazla bilgi içeriyor.

Tüm haritalar - vanilya ve yeni, iç ve dış - artık keşfetmeniz ve deneyimlemeniz için konum mesajlarıyla dolu. Dünyada 800'den fazla var!


SVE'de 9 yeni balık tanıtıldı! 


Orjinal Stardew Valley Expanded Modu
          StardewValleyExpanded
Stardew Valley Türkiye Sunucusu Tanıtım izni ve oyuncularla hızlı iletişim imkanı sundukları için
          StardewValleyTürkiye (Facebook)
Stardew Valley Expanded Türkçe ESKI - Versiyon 1.10.7)
Mobil Sürüm Çevirisi onların dosyalarının devamıydı ayrıca bazı görsel çeviri dosyalarının asıl çevirmenleri (mod sayfası, gizli notlar vb...)
Kendilerine çeviriye olan istemsiz destekleri için teşekkür ederiz.
     
  SveTürkçeEskiVersiyon