Stardew Valley

File information

Last updated

Original upload

Created by

BURAKMESE - BluChick

Uploaded by

BURAKMESE

Virus scan

Safe to use

About this mod

Stardew Valley Expanded Turkce Cevirisi!!
Bu mod 27 yeni NPC, 50 konum, 260 karakter etkinliği, 27 balık, yeniden tasarlanmış vanilya alanı, iki çiftlik haritası, tüm değişiklikleri yansıtan yeniden tasarlanmış bir dünya haritası, yeni müzik, görev dizileri, festivaller ve birçok çeşitli eklemeler ekler!

Requirements
Permissions and credits
Changelogs
Donations

Stardew Valley dünyası hayranlık uyandırıyor. İlişkiler, çiftçilik, balık tutma, macera...Hepsi bu oyunla bize birçok hatıra hediye eden tek bir kişi tarafından yapıldı. Ama anılarla ilgili sorun, o dünyayı bir daha asla ilk kez deneyimleyemeyeceğimizdir.
Oyuncuya o macera ve bilinmezlik duygusunu bir kez daha yaşatmayı hedefliyorum. Bu mod aracılığıyla, sizi ConcernedApe'in yarattığı dünyaya sokmak istiyorum.
-FlashStardew Valley Expanded (SVE), yeni alanlardan ve genişletilmiş diyaloglardan ve olaylardan, yepyeni bir karakter seti için portrelere kadar kaynak materyale olabildiğince sadık kalıyor. Bir mod meraklısı olarak amacım şudur: "Oyuncuya Stardew Valley'i ilk oynadıklarında sahip oldukları büyülü hissi vermek". ConcernedApe'in amaçladığı gibi bu sihri deneyimlemek için, SVE'nin genişletilmiş dünyasına atlamadan önce Vanilya Stardew Valley'de oynamanızı tavsiye ederim. Stardew Valley oynamış oyuncular için: Secret Woods'a ilk girdiğiniz, ayrıntılı bir görevi tamamladığınız, Shane'in altı kalp etkinliğini deneyimlediğiniz veya Abigail ile ilk kez karşılaştığınız zamanı düşünün. Stardew Valley, sizi büyüleyen ve sizi kendi dünyasına çeken ilham dolu anlarla dolu. O dünyayı alıp genişleterek, o anlardan daha fazlasını yaratmayı umuyorum, böylece vadiye geri döndüğünüzde her zaman yeni bir şeyler bulabilirsiniz. Yeni bir kaydetme dosyası başlatmak gerekiyor!Gereken tüm modları indirin.
Çeviriyi indirin ve mods klasörüne doğrudan atın. Modun orjinal sürümü gerekkmiyor.
Yeterli değil mi? GitHub'dan kurulum rehberini okuyun
Click Me! ---Bana tıkla!


Çevirmen Notu:
Stardew Valley Expanded Türkçe çevirisi BluChick tarafından çeviriliyor. Çeviriler gönüllük esasında yapılıyor. Eğer çeviriye yardımcı olmak gibi bir niyetiniz varsa Discord üzerinden bize ulaşın


Eğer çeviri ile ilgili soru sormak, sorun bildirmek, hata paylaşmak yada sadece ekip ile iletişime geçmek isterseniz BluChick Çeviri ekibinin Topluluk Sunucusu açıldı. Ekip katılımları ile ilgili sorularınız içinde lütfen Discord kullanın. (Nexus yorumlarını her zaman göremiyorum hatanız varsa bunu farketmem zaman alabilir. Ayrıca türkçe harfe izin verilmemesi gibi diğer sorunlardan dolayı Discord kullanıyoruz.) 


SVE, ConcernedApe'nin Stardew Valley için ücretsiz bir genişletmedir. Oyuna 30 saatten fazla yepyeni içerik eklendi. Düzenli içerik güncellemeleri, hata düzeltmeleri ve toplulukla şeffaf iletişim vardır. SVE'yi geliştirmek çok zaman gerektirir. Ana yapımcıya bağış yapmayı düşünün.

Yapımcı bağış linkleri: PayPal ve Patreon (Inexus politikası link koymayı engelliyor)Bu mod hakkında daha çok detay mı lazım? Orjinal sayfasına bi göz atın.
Tıkla BanaOrjinal Stardew Valley Expanded Modu
StardewValleyExpanded
Stardew Valley Türkiye Sunucusu Tanıtım izni ve oyuncularla hızlı iletişim imkanı sundukları için
StardewValleyTürkiye (Facebook)
Stardew Valley Expanded Türkçe ESKI - Versiyon 1.10.7)
Mobil Sürüm Çevirisi onların dosyalarının devamıydı ayrıca bazı görsel çeviri dosyalarının asıl çevirmenleri (mod sayfası, gizli notlar vb...)
Kendilerine çeviriye olan istemsiz destekleri için teşekkür ederiz.
SveTürkçeEskiVersiyon