0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

litnyadumba

Uploaded by

litnyadumba

Virus scan

Safe to use

About this mod

ТЕПЕР, ПРИ НАЯВНОСТІ УКРАЇНІЗАЦІЇ, ПРИ ЗАВАНТАЖЕННІ ОРИГІНАЛЬНОГО МОДА, ВІН ПЕРЕКЛАДЕНИЙ УКРАЇНСЬКОЮ АВТОМАТИЧНО! МОЖЕТЕ СКАЧУВАТИ І ЛАЙКАТИ ЦЕЙ ПЕРЕКЛАД, ПРОСТО ЩОБ Я ОТРИМУВАВ ЯКІСЬ ПРІКО

Requirements
Permissions and credits
Donations
Ласкаво просимо до Community Wednesdays by Noonsaliwah!

Цей мод додає шику (і привsl відвідати!) громадський центр, влаштовуючи там короткі події щосереди.

Є 15 подій для перегляду, по одній на кожну середу року (крім дня танцю квітів), які можна переглянути , увійшовши до громадського центру.

Дизайн

Події розроблені як короткі та оперативні. Тонально вони варіюються між затишними та смішними. Мені подобається переглядати сцени по порядку, від весни до зими, але це не обов’язково, і їх можна переглядати в будь-якому порядку.
У сценах представлені ванільні NPC, а увага зосереджена на персонажах, які не підлягають шлюбу. Загалом автор намагався висвітлити, як громадський центр об’єднує дуже незвичні пари – Віллі та Керолайн, Евелін та Джас, Джоді та Робін – хоча також є взаємодія між знайомими групами (наприклад, Пенні та діти). Фермер відсутній у більшості подій, але є кілька інтерактивних сцен.

Функції та сумісність

Мод містить 15 окремих подій.
Подія відтворюватиметься, коли ви заходите в громадський центр у середу, у будь-який час доби, починаючи з 2-го року (2-й рік, тому що Кент фігурує в деяких подіях). Кожної середи в році відбувається одна подія, окрім Дня квіткового танцю 27 весни. Якщо ви пропустите подію, ви зможете побачити її наступного року. Або просто не хвилюйтеся, вони не впливають на життя!

Мод навмисно полегшений, він не змінює розклади  та не містить нових поз персонажів чи портретів . Тому він буде повністю сумісний з будь-якими модами, які змінюють вигляд персонажів або змішують розклади.