Door Kickers 2: Task Force North
0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

FLATlabs

Uploaded by

Flatlabs

Virus scan

Safe to use

About this mod

Modyfikacja tłumacząca grę Door Kickers 2 na język polski.

Permissions and credits
Changelogs
Donations
Jeśli chcesz wesprzeć działalność tłumaczeniową FLATlabs, rozważ subskrypcję w serwisie Patreon.


Niniejsza modyfikacja jest
spolszczeniem do gry Door Kickers 2: Task Force North. Zawiera tłumaczenia interfejsu, przedmiotów, jednostek i scenariuszy, zarówno dla trybu jedno-, jak i wieloosobowego.


INSTRUKCJE INSTALACJI, AKTUALIZACJI I INNE
ZNAJDUJĄ SIĘ W SEKCJI DOCS ORAZ W POBRANYM
ARCHIWUM, W PLIKU README.TXT.


Ważne informacje:
  • Dla maksymalnej zgodności z następnymi wersjami gry, spolszczenie tłumaczy jedynie pliki przygotowane do lokalizacji oraz niektóre tekstury. Jeśli jakiś element interfejsu lub gry jest nieprzetłumaczony, oznacza to, że jest wpisany "na sztywno" do gry i jego przetłumaczenie wymagałoby nadpisania "stałego" pliku gry. We wcześniejszych wersjach powodowało to crashowanie się DK2.
  • Edytor został pozostawiony w języku angielskim ze względu na brak obsługi polskich znaków diakrytycznych. Tłumaczenie go bez polskich znaków mija się z celem, zostanie to zrobione, gdy developerzy przygotują odpowiednią kompatybilność.
  • Spolszczenie jest przygotowane z myślą o "waniliowej" wersji gry. Ze względu na... unikatowe działanie modów w tej grze, w połączeniu z innymi modyfikacjami Tłumaczenie może nie być wyświetlane w pełni albo nadpisywać pliki dodane przez inne mody. Jeśli Spolszczenie w połączeniu z twoim innym modem sprawia, że gra nie wygląda tak, jak powinna, usuń jednego z nich.

Polska lokalizacja jest cały czas w fazie rozwojowej.


Wersjonowanie tłumaczenia gry jest zgodne z wersją samego DK2. Pierwsze spolszczenie dla wersji 0.34 gry ma numer 0.34.1, a kolejne jego wersje będą oznaczone jako 0.34.2, 0.34.3 i tak dalej.

Gdy zostanie wydana kolejna wersja gry DK2, na przykład 0.35, postaramy się opublikować przetestowane i zgodne spolszczenie o numerze 0.35.1, i tak dalej.

Jeśli widzisz, że jakiś tekst się wyświetla źle, jest przetłumaczony
niepoprawnie/mógłby lepiej brzmieć albo nie został przetłumaczony
w ogóle, skorzystaj z sekcji Bugs. Zgłaszanie błędów w sekcji komentarzy
będzie uznawane za spam.