SKYRIM
The Paarthurnax Dilemma - Polish Translation by LordTorus
Skyrim » Quests and adventures
Added: 15/08/2013 - 05:53PM
Updated: 19/07/2014 - 08:49PM

29 Endorsements

1.2.8 Latest version

608 Unique D/Ls

764 Total D/Ls

9,115 Total Views

Uploaded by lordtorus

Description

Last updated at 20:49, 19 Jul 2014 Uploaded at 17:53, 15 Aug 2013

This is polish translation of modification The Paarthurnax Dilemma created by Arthmoor, for original english version click HERE.
Jest to polskie tłumaczenie modyfikacji The Paarthurnax Dilemma stworzonej przez Arthmoor, po oryginalną angielską wersję kliknij TUTAJ.Aby nie spoilerować będę się streszczać, dzięki tej modyfikacji masz możliwość wyboru czy zabić lub ocalić Paarthurnaxa w jednej z głównych misji.Do działania modyfikacji POTRZEBUJESZ Skyrim w wersji 1.9.32.0.8 lub wyżej oraz oryginalną wersję TPD.

NMM: Po prostu pobierz i zainstaluj.

Instalacja ręczna: Pobierz i wypakuj zawartość archiwum do folderu Data upewniając się że plik ESP/ESM jest włączony używając opcji "Pliki Danych" w luncherze gry .

Zawsze polecam instalację przez Nexus Mod Menager'a ponieważ w razie podmiany plików (w tłumaczeniach zawsze) robi ich kopię, aby w razie usuwania moda móc przywrócić stan rzeczy sprzed instalacji.Co jakiś czas sprawdzam czy moje tłumaczenia nie wymagają aktualizacji. O rozpoczęciu/procesie tłumaczenia nowej wersji informuje w temacie na forum InSkyrim i nigdzie indziej - namiary w sekcji propozycje. Po dziesiątym z rzędu poście o treści "jest nowa wersja X, kiedy zaktualizujesz?" postanowiłem w takich przypadkach blokować użytkownika na forum danego pliku a samą wiadomość usuwam. Jeśli mija już jakiś czas a aktualizacja się nie pojawia napisz post na forum InSkyrim, ale nie rób tego zbyt szybko bo zazwyczaj czekam na ustabilizowanie nowej wersji przynajmniej 2 tygodnie. Długość oczekiwania zależy od wolnego czasu jak i samej modyfikacji więc nigdy nie deklaruje konkretnej daty.Jeśli znalazłeś modyfikację która warta jest przetłumaczenia poinformuj mnie w temacie na forum InSkyrim. Oczywiście ze względu na brak czasu nie zajmę się wszystkimi projektami, ale jest szansa że zrobi to inny z naszych użytkowników. Wszelkie posty z propozycjami zamieszczone na forum Nexusa lub PW będę ignorował. Zadecydowałem tak ponieważ trudno jest odnaleźć post przy mojej ilości plików, i nie chcę mieć zapełnionej skrzynki PW. Kilkukrotnie spotkałem się z "nie mam tam konta więc piszę tutaj..." i moja odpowiedź jest prosta - skoro nie chce ci się założyć konta, mi nie będzie się chciało zająć twoją propozycją.

Z myślą o was utworzyłem listę dzięki której w łatwy i przejrzysty sposób macie możliwość sprawdzenia złożonych wcześniej propozycji tłumaczeń. Nie jest to tylko 'moja' lista więc często inny tłumacz zajmuje się którąś z próśb. Aktualizacje tabeli przeprowadzam na bieżąco.