File information

Last updated

Original upload

Created by

DryreL

Uploaded by

DryreL

Virus scan

Safe to use

About this mod

Askerlerin arkasına pelerin ekleyen bu mod, içerisinden 100'den fazla pelerin çeşidi barındırıyor. Akçay askerleri, Vadikent askerleri ve Markarth askerleri gibi farklı şehirler için farklı pelerin tasarımları sunuyor. Tabii ki pelerin her askerde bulunmuyor, rütbesi yüksek askerlerde mevcut oluyor. Pelerine sahip olmak için pe

Requirements
Permissions and credits
DonationsZİRAAT BANKASI
IBAN NUMARASI: TR 1700 0100 0123 26925568 5012

Arkadaşlar oyunu bırakmama rağmen sizler için mod çevirilerimi güncellemeye devam ediyorum. Eğer çevirilerimden memnunsanız lütfen bunu desteğinizle gösterin. Merak etmeyin, çevirilerim her zaman ücretsiz olacaktır. Ancak çeviri yapmanın çok zaman aldığını söylemeliyim. Şimdiden teşekkürler :)

Askerlerin arkasına pelerin ekleyen bu mod, içerisinden 100'den fazla pelerin çeşidi barındırıyor. Akçay askerleri, Vadikent askerleri ve Markarth askerleri gibi farklı şehirler için farklı pelerin tasarımları sunuyor. Tabii ki pelerin her askerde bulunmuyor, rütbesi yüksek askerlerde mevcut oluyor. Pelerine sahip olmak için pelerinli bir askeri öldürebilir, sandıkta bulabilir veya satın alabilirsiniz. Size bir kahraman havası katacak!


Top