Skyrim Special Edition
0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

kagitmiadam

Uploaded by

kagitmiadam

Virus scan

Safe to use

About this mod

Greybane Hollow modunun v1.02 sürümüne uygun TÜRKÇE çeviri dosyasıdır.

Requirements
Permissions and credits
Changelogs


Ana Mod Sayfası | Original Mod LinkBin yıl önce hırslı bir Kuzeyli savaşçı Gri Lodor, Enginyurt'lulara karşı savunduğu için adamları tarafından saygı duyuldu ve övüldü. Ancak karısını öldürdüğü için bir katil olarak öldü. Efsaneye göre Lodor, karısı pahasına daha fazla güç için çılgın bir simyacı ile gizli bir anlaşma yaptı. Ama diğerleri onun haydutlar tarafından yakalandığını ve bu çılgın simyacının onun üzerinde her türlü kötü deneyi yaptığını ve sonunda delirdiğini ve karısını öldürdüğünü söylüyor. Gerçek ne olursa olsun, bu güne kadar bunu kimse bilmiyor.

Zindanın Konumu: Haydutların Hazinesi yakınlarındaki Rorik Köyü'nün kuzey kısmına gidin ve orada Lodor'un Kulesi'ni bulacaksınız. O kulenin derinliklerinde Gribela Oyuğu bulunuyor.

Önemli Notlar

Bu zindan sadece vanilla dokularını kullanmaktadır.
Yedi (7) hücreli, son derece ayrıntılı, karanlık ve labirent benzeri bir zindan yapısında hazırlanmıştır.
Düşman boss'ların yüksek istatistikleri olduğundan, irfan dostu ama radyant olmayan görev etkinleştirildi.
Bu zindana girmek için en az 50. seviye olmak gereklidir.
Düşman boss'ları karakterinizle aynı seviyede ilerleyecektir.
Yeraltı mezarları, tuzaklar, bulmacalar ve kafa karışıklığı içermektedir.Elle Kurulum için indirdiğiniz .rar dosyası içerisinde bulunan dosya(lar)ı "Skyrim Special Edition/Data" içerisine çıkartınız. Değiştirme uyarısını onaylayarak kurulumu tamamlayın.Greybane Hollow modu gerekmektedir.
Modun v1.02 sürümüne göre çevrilmiştir.Daha fazla bilgi ve mod kurulumu için modun kendi sayfasına göz atabilirsiniz. Bu sadece modun TÜRKÇE Çeviri dosyasıdır.
Olası bir çeviri sorunu ile karşılaşırsanız, bildirdiğiniz takdirde güncelleme yapılacaktır.Skyrim SE çevirilerim hakkında bilgi alabilirsiniz.Endorse vererek destek olmayı unutmayın.Thanks for making this mode venjhammet
This is just the Turkish translation file of the mod.
Translations need the original mod to work properly.