Skyrim Special Edition
0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

kagitmiadam

Uploaded by

kagitmiadam

Virus scan

Safe to use

About this mod

Heart of Aknznd v1.01 modunun TÜRKÇE çevirisidir.
Bir grup haydut, Aknznd'in Kalbi'ni aramak için Solstheim'da bir yerlerde Kayıp Tehlike Madeni adlı eski bir terk edilmiş madene girdi. Çok geç olana kadar madende Yitikelf'lerin yaşadığını bilmiyorlardı.

Requirements
Permissions and credits
Changelogs


Ana Mod Sayfası | Original Mod LinkBir grup haydut, Aknznd'in Kalbi'ni aramak için Solstheim'da bir yerlerde Kayıp Tehlike Madeni adlı eski bir terk edilmiş madene girdi. Çok geç olana kadar madende Yitikelf'lerin yaşadığını bilmiyorlardı.

Dwemer ırkının var olduğu zamanlarda, ciddi şekilde hasta olan ve ölmek üzere olan genç bir cüce prens vardı. Ölümden kaçmak için, yaratıcıya ölümsüzlük için kalbini teklif etti. Böylece Aknznd'ın Kalbi olarak bilinmeye başlandı. Ama kimse tam olarak ne olduğunu bilmiyordu. Bazıları bunun güçlü bir kalıntı ya da bir tür kıyamet silahı olduğunu söylüyor. Birçoğu onu aramaya gitmişti ama zaman içinde kaybolmuştu. Bir maden sefer ekibi, Solstheim'ın kuzey doğu kısmının altındaki harabeyi bulana kadar...
Kayıp Tehlike Madeni'ne gidin ve Aknznd kalıntılarını keşfedin.Elle Kurulum için indirdiğiniz .rar dosyası içerisinde bulunan dosya(lar)ı "Skyrim Special Edition/Data" içerisine çıkartınız. Değiştirme uyarısını onaylayarak kurulumu tamamlayın.Heart of Aknznd modu gerekmektedir.
Modun v1.01 sürümüne göre çevrilmiştir.Daha fazla bilgi ve mod kurulumu için modun kendi sayfasına göz atabilirsiniz. Bu sadece modun TÜRKÇE Çeviri dosyasıdır.
Olası bir çeviri sorunu ile karşılaşırsanız, bildirdiğiniz takdirde güncelleme yapılacaktır.Skyrim SE çevirilerim hakkında bilgi alabilirsiniz.Endorse vererek destek olmayı unutmayın.Thanks for making this mode venjhammet
This is just the Turkish translation file of the mod.
Translations need the original mod to work properly.