Skyrim Special Edition
0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

kagitmiadam

Uploaded by

kagitmiadam

Virus scan

Safe to use

About this mod

Faction Economy v2.1 modunun TÜRKÇE çevirisidir.
Üyesi olduğunuz gruba öğe sağlamanıza ve satmanıza ek olarak, Grup Liderliği sistemini eklemektedir.

Requirements
Permissions and credits
Changelogs


Ana Mod Sayfası | Original Mod LinkKatılabileceğiniz 12 farklı gruba dinamik bir sistem ekler.
Yanınızda savaşması için daha fazla birim çağırmak için itibar kazanmanız gerekiyor.
İtibar kaybettiğiniz zaman size karşı av partileri oluşturuluyor ve peşinize düşülüyor.
Pusular, Takviye Kuvvetler ve Av Partileri ile beraber Rastgele Olaylar yaşayın.
NPC'ler, Grup Teçhizat Deposu'na koyduğunuz teçhizatları satın alacak ve donanacak.

GRUPLAR
Halk grubu, Yeminli ve Haydut gruplarına karşı
Fırtınapelerin grubu, İmparatorluk grubuna karşı
Şafakmuhafızı grubu, Volkihar Vampir grubuna karşı
Ork grubu, Thalmor grubuna karşı
Yitikelf grubu, Dwemer grubuna karşı
Büyücü grubu

Bu mod, Faction Economy modunun yeniden oluşturulmasıdır. Büyük ölçüde genişletme ve yeni içeriğe sahiptir!

Faction Warfare modu, grubunuza öğe sağlamanıza ve satmanıza ek olarak, Grup Liderliği sistemini eklemektedir. Öldürdüğünüz her Haydut, Fırtınapelerin ve diğer grup üyesinin birden fazla grupla olan ilişkinizi etkileyeceği bir itibar sistemi mevcuttur.

Örneğin; Yeminliler, masum insanları öldürmenize bayılır. Cinayet işleyerek ve Madanach arayışını tamamlayarak Yeminlilerin bir üyesi olabilirsiniz. Bundan sonra Yeminlileri savaşta size bir müttefik gibi yardım etmeleri için çağırabilirsiniz. Grup Teçhizat Deposu'na öğe ekleyerek, grubunuzun üyelerini dinamik olarak donatabilirsiniz. Grubunuz için bir miktar altın bağışlayarak itibar kazanabilirsiniz.

Dinamik pusu ve takviye kuvvetlerle de karşılaşabilirsiniz, ayrıca en nefret ettiğiniz düşmanlarınız tarafından sizi öldürmeleri için gönderilen av grupları da olacak.
Örneğin, Halk tarafından nefret ediliyorsanız, sizi avlamak için peşinizden Maceracıları gönderirler. Oyun dengesini çok fazla bozmazken Skyrim'de seyahat etmeyi çok daha dinamik ve öngörülemez hale getirmektedir.
Pusular sadece 3 düşmanın ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı zamanda karşıt bir gücün savaşa 3 tane daha attığı karşı pusuları tetikleyebilir. Fırtınapelerinlerin bir İmparatorluk Kampını pusuya düşürdüğünü, bu sırada İmparatorlukların bir karşı pusu başlatması ve orijinal pusuyu ezmesini düşünün. Eylemler arasında rastgele bir zamanlayıcı vardır, bu nedenle olaylar arasında bir süre boyunca beklenir ve karşı pusu çok yaygın değildir.Elle kurulum için İndirdiğiniz dosya içerisinde bulunan dosya(lar)ı "Skyrim Special Edition/Data" içerisine çıkartınız. Değiştirme uyarısını onaylayarak kurulumu tamamlayın.Faction Warfare modu gerekmektedir.
Modun v2.1 sürümüne göre çevrilmiştir.Daha fazla bilgi ve mod kurulumu için modun kendi sayfasına göz atabilirsiniz. Bu sadece modun TÜRKÇE Çeviri dosyasıdır.
Olası bir çeviri sorunu ile karşılaşırsanız, bildirdiğiniz takdirde güncelleme yapılacaktır.Skyrim SE çevirilerim hakkında bilgi alabilirsiniz.Endorse vererek destek olmayı unutmayın.Thanks for making this mod TwinCrows