Skyrim Special Edition
0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

SkyFun

Uploaded by

SkyFunBoy

Virus scan

Safe to use

About this mod

Bu mod, League Of Legend oyunundaki Sett karakterinin Türkçe dilindeki repliklerini Skyrim SE oyununuza ekleyebilmenizi sağlar. Bu modu kurduğunuzda karakteriniz çeşitli durumlarda, duruma uygun olduğunu düşündüğüm şeyleri söyler...

Requirements
Permissions and credits
Patron Sett TURKCE Voice Mod - PC Head Trackingand Voice Type
 
Bu mod *.ESP *.ESL gibi uzantılı dosya içermeyen bir moddur. Dolayısı ile mevcut oyununuzun başında ya da ortasında kurup kaldırmanız oyununuzu asla etkilemeyecektir. Ayrıca bu modu, zorunlu modu olan PC Head Tracking and Voice Type modu oldrim ya da LE için mevcutsa onlar içinde kullanılabilir.

NOT: Sadece fiziksel saldırı ve yay kullanımına sesler ekledim. Büyülerde ses yoktur. 

Tanıtım Videosu
Skyrim' de hiç erkek karakter ile oynamadığım için hazır bir karakter yoktu. Sıfırdan da bir karakter açmak istemedim.
--
Ejderhaya binme, ata binme, kanama, nefes alma, saldırı, güçlü saldırı, blok yapma, killmove, ölüm, karşılamalar, hana girme, zindana girme, kendi evine girme durumlarında replikleri duyabilirsiniz.Beğendiyseniz onaylamayı unutmayın! (Endorse)
Modun tadını çıkarın!

Destek olmak için Kanalıma abone olabilir ve Instagram sayfamı beğenebilirsiniz. Ayrıca moduma da Endorse verebilirsiniz.
Youtube 
| Instagram


Bu mod, League Of Legend oyunundaki Sett karakterinin Türkçe dilindeki repliklerini Skyrim SE oyununuza ekleyebilmenizi sağlar. Bu modu kurduğunuzda karakteriniz çeşitli durumlarda, duruma uygun olduğunu düşündüğüm şeyleri söyler...

 
Oyun içinde bazı eylemler sonrası için sesler ekledim. Elimden geldiğinde her noktayı doldurmaya çalıştım. Eğer sizin için fazla geliyor ise aşağıdaki yola giderek klasörler arasında dolaşarak istemediğiniz sesleri silebilir yerlerini değiştirebilirsiniz.
(Oyun klasörü)...\Sound\FX\PCHeadTracking\ 
 
Bu mod, PC Head Tracking and Voice Type modu ve onun tüm gereksinimlerine ihtiyaç duyar.

Patron Sett TURKCE Voice Mod, Riot Games'in sahip olduğu varlıkları kullanarak Riot Games'in "Legal Jibber Jabber "politikası altında oluşturuldu. Riot Games bu projeyi onaylamaz veya desteklemez.

NOT: Bu gibi modları üst üste kurmayın. Aynı anda birden fazla karakter sesleri duyabilirsiniz.