Skyrim Special Edition
0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

SkyFun

Uploaded by

SkyFunBoy

Virus scan

Safe to use

About this mod

Bu mod *.ESP *.ESL gibi uzantılı dosya içermeyen bir moddur. Dolayısı ile mevcut oyununuzun başında ya da ortasında kurup kaldırmanız oyununuzu asla etkilemeyecektir. Ayrıca bu modu, zorunlu modu olan PC Head Tracking and Voice Type modu oldrim ya da LE için mevcutsa onlar içinde kullanılabilir.

Requirements
Permissions and credits
Star Guardian Ahri Nine Tailed Fox TURKCE Voice Mod - PC Head Trackingand Voice Type
 
Bu mod *.ESP *.ESL gibi uzantılı dosya içermeyen bir moddur. Dolayısı ile mevcut oyununuzun başında ya da ortasında kurup kaldırmanız oyununuzu asla etkilemeyecektir. Ayrıca bu modu, zorunlu modu olan PC Head Tracking and Voice Type modu oldrim ya da LE için mevcutsa onlar içinde kullanılabilir.

Önerilen Mod COCO KDA AHri - CBBE-TBD SE 

Tanıtım VideosuBeğendiyseniz onaylamayı unutmayın! (Endorse)
Modun tadını çıkarın!

Destek olmak için Kanalıma abone olabilir ve Instagram sayfamı beğenebilirsiniz. Ayrıca moduma da Endorse verebilirsiniz.
Youtube 
| Instagram


Bu mod, League Of Legend oyunundaki Star Guardian( Yıldız Muhafızı) Ahri karakterinin Türkçe dilindeki repliklerini Skyrim SE oyununuza ekleyebilmenizi sağlar. Bu modu kurduğunuzda karakteriniz çeşitli durumlarda, duruma uygun olduğunu düşündüğüm şeyleri söyler...

NOT: Bu Star Guardian (Yıldız Muhafızı) Ahri 'nin sesleridir. Örneğin normal Ahri'nin hem ses tonu hem de replikleri farklıdır.

 
Oyun içinde bazı eylemler sonrası için sesler ekledim. Elimden geldiğinde her noktayı doldurmaya çalıştım. Eğer sizin için fazla geliyor ise aşağıdaki yola giderek klasörler arasında dolaşarak istemediğiniz sesleri silebilir yerlerini değiştirebilirsiniz.
(Oyun klasörü)...\Sound\FX\PCHeadTracking\ 
 
Bu mod, PC Head Tracking and Voice Type modu ve onun tüm gereksinimlerine ihtiyaç duyar.

Star Guardian Ahri Nine Tailed Fox TURKCE Voice Mod, Riot Games'in sahip olduğu varlıkları kullanarak Riot Games'in "Legal Jibber Jabber" politikası altında oluşturuldu. Riot Games bu projeyi onaylamaz veya desteklemez.

NOT: Bu gibi modları üst üste kurmayın. Aynı anda birden fazla karakter sesleri duyabilirsiniz.