SKYRIM SPECIAL EDITION
Craftable Unenchanted Clothing and Staffs - Polish Translation by LordTorus
Skyrim Special Edition » Clothing
Added: 07/11/2016 - 12:16PM
Updated: 08/11/2016 - 09:03AM

12 Endorsements

5 Latest version

239 Unique D/Ls

521 Total D/Ls

6,389 Total Views

Uploaded by lordtorus

Description

Last updated at 9:03, 8 Nov 2016 Uploaded at 12:16, 7 Nov 2016

This is polish translation of modification Craftable Unenchanted Clothing weapons armor and staffs created by balfourcraig, for original english version click HERE.
Jest to polskie tłumaczenie modyfikacji Craftable Unenchanted Clothing weapons armor and staffs stworzonej przez balfourcraig, po oryginalną angielską wersję kliknij TUTAJ.


Opis

CCaS daje możliwość wytwarzania wielu ciuchów które były już wcześniej dostępne w grze, ale nie mogliśmy ich stworzyć. Nowości zauważymy przede wszystkim przy stojaku do garbowania ale również w kuźni. Nowe przedmioty należą do kategorii ubioru więc powinny działać w połączeniu ze zdolnościami magów. Niektóre z nowych przedmiotów nie są oznaczone w grze jako "grywalne" więc mogą zdarzyć się przypadki nachodzenia na siebie (clipping).


Instalacja

Do działania modyfikacji NIE POTRZEBUJESZ oryginalnej wersji oraz DLC Dragonborn.

Instalator NMM: Użyłem oryginalnego instalatora ponieważ dodaje dokładnie to samo. Nie tłumaczyłem opisów podczas instalacji żeby każdy wiedział jakie opcje dopasować w stosunku do oryginału. Mój instalator zawiera tylko elementy posiadające coś co było do tłumaczenia - dlatego musisz wcześniej mieć oryginalną wersję.

Instalacja ręczna: Nie udostępniałem dodatkowego pliku do tego typu instalacji ponieważ sama wersja NMM daje taką możliwość. Wystarczy że wypakujesz zawartość archiwum do folderu Data, upewniając się że plik ESP/ESM został włączony używając opcji "Pliki Danych" w luncherze gry .

Zawsze polecam instalację przez Nexus Mod Menager'a ponieważ w razie podmiany plików tworzy ich kopię, aby w razie potrzeby przywrócić stan sprzed instalacji.


Propozycje

Jeśli znalazłeś ciekawą modyfikację która według ciebie powinna zostać przetłumaczona, zaproponuj ją na forum InSkyrim. Przed złożeniem propozycji sprawdź listę (link niżej) oraz poświęć 3 minuty na pobranie programu TESVTranslator i sprawdzenie czy dana modyfikacja rzeczywiście wymaga polonizacji - nie wiesz jak korzystać z tego programu? Zapraszam do poradników. Nie zwracam uwagi na wszelkie posty z propozycjami zamieszczone przy moich plikach lub w Prywatnych Wiadomościach. Jeśli nie masz konta na forum inSkyrim, zarejestruj się to nic nie kosztuje.

Z myślą o tobie powstała lista dzięki której w łatwy i przejrzysty sposób masz możliwość sprawdzenia złożonych wcześniej propozycji. Chociaż to ja ją założyłem i prowadzę, nie jest tylko moja i każdy inny tłumacz może podjąć się tłumaczenia. Chcąc uniknąć nie porozumień spieszę z wyjaśnieniem. Każda propozycja przedstawiona na forum trafia do tabeli po to żeby inni użytkownicy mogli łatwo sprawdzić co już było, i uniknąć dublowania poprzedników. Jeśli jesteś autorem jakiegoś tłumaczenia, przedstaw je na naszym forum a z chęcią zamieszczę odpowiedni odnośnik.

Propozycje dla podstawowej wersji gry
Propozycje dla Skyrim Special Edition


Aktualizacje

Śledzę aktualizacje każdego z przetłumaczonych przeze mnie plików korzystając z opcji [TRACK], dlatego nie musicie informować mnie o nowej wersji moda X czy Y. Jeśli mija już jakiś czas a aktualizacja się nie pojawia, może być to spowodowane między innymi:
- Brakiem czasu
- Problemami technicznymi
- Tym że zazwyczaj czekam na ustabilizowanie się nowej wersji (1-2 tygodnie)

Długość oczekiwania zależy od tego czy mam wolny czas, samej modyfikacji, wielkości zmian w nowej wersji - dlatego więc nigdy nie deklaruje konkretnej daty. Jeśli chcesz wiedzieć czy zabrałem się już za update, sprawdzaj temat na forum inSkyrim.

UWAGA: Po dziesiątym z rzędu poście o treści "jest nowa wersja X, kiedy zaktualizujesz?" postanowiłem w takich przypadkach blokować użytkownika na forum danego pliku a samą wiadomość usuwam. Nie jest to oznaka mojego buractwa, a jedynie minimalna kara za to że ktoś całkowicie olał co tutaj napisałem.