File information

Last updated

Original upload

Created by

depi

Uploaded by

dePilot

Virus scan

Safe to use

About this mod

Polskie tłumaczenie moda Skyrim Recycling

Requirements
Permissions and credits
Skyrim Recycling SSE - Polish Translation
    Skyrim Recycling SSE - Polskie Tłumaczenie

Witam

Jest to polskie tłumaczenie moda Skyrim Recycling dla wersji SSE stworzonego przez TWGorilla .

Link do oryginalnego moda

Niemal wszystkie, nie zaklęte pancerze i broń można przetapiać w hucie na sztabki metalu. Tak samo używamy stojaka do garbowania do odzyskiwania surowców skórzanych i materiałowych. Z grubsza w oparciu o masę pancerza lub broni, otrzymujesz około 2/3 ciężaru w sztabkach lub innych surowcach. Ponadto, ponieważ węgiel drzewny jest podstawą węgla, a węgiel jest używany z żelazem do wytopu stali, użyj huty do wydobycia drewna opałowego z niemal każdego kawałka drewna, a następnie spal go, aby otrzymać węgiel drzewny. Następnie użyj węgla drzewnego z żelaznymi sztabkami, aby zrobić stal, pozwala to zaoszczędzić na korundzie. Czasami decydujesz czy pozyskać trochę skóry czy trochę metalu z niektórych zbroi. Albo - albo.

Przetłumaczyłem dwa główne pliki. Jeden plik daje nam możliwość przetapiania i odzyskiwania surowców za punkty doświadczenia - przy tej czynności możemy rozwijać Kowalstwo. Podczas gotowania rozwijamy Alchemię. Drugi plik wyłącza zdobywanie doświadczenia przy tych czynnościach.
Możemy
też tworzyć zwoje czarów (piec hutniczy) i przetapiać puste kamienie dusz dla esencji użytej przy tworzeniu zwojów. Wzorzec musisz posiadać przy sobie. Na przykład - J'zargo z akademii magów daje nam quest i 10 zwojów Płaszcza Płomieni J'zargo - te zwoje możemy powielić tyle razy ile chcemy.
Wszystkie spalone i zniszczone książki mogą być przetwarzane, aby pozyskać rolki papieru. Potrzebujesz jastrzębich piór przy tworzeniu nowych strzał ? - pozyskasz je ze starych strzał żelaznych lub draughowych - całe tony
jastrzębich piór.

Oprócz podstawowego wytapiania metali Krasnoludzkich, dodano wszystkie misy, urny, kółka zębate, łyżki i widelce, na które natkniesz się w ruinach. Miski wydają się mieć metal Krasnoludów zmieszany z ceramiką, więc teoretycznie, jeśli podgrzejesz miseczki, dostaniesz trochę popiołu i Krasnoludzkiego metalu, który pozwoli ci zrobić sztabki. To samo dotyczy urn, które zaśmiecają te ruiny. Po przetopieniu rudy złota lub biżuterii (niektóre zbroje też zwracają złoto), by otrzymać sztabki złota z których następnie możesz również wytwarzać złote monety.

Puste butelki można przetopić na szkło, a te następnie zużyć przy budowie jednej z wielu posiadłości z Heartfire. Nie da się tego szkła użyć przy zbrojach szklanych. Dodano grupowe przetapianie rudy metali - możesz wytopić za jednym razem 5, 10, 25 i 50 sztabek jeżeli posiadasz odpowiednią ilość rudy. Jako złodziej możesz przetopić trefny towar - np. biżuterię na złoto. Potrzebujesz wytrychów? Jedna sztabka żelaza i masz 10 wytrychów.Instalacja

Najlepiej użyć instalatora modów z Nexusa - NMM
lub podmienić plik ręcznie w Steam\steamapps\common\Skyrim Special Edition\Data

  • ściągamy i instalujemy oryginalny mod w wersji angielskiej  (klik)
  • ściągamy i instalujemy to tłumaczenie - tylko jeden plik główny, odpowiednio do wybranej wcześniej wersji w oryginalnym modzie.
  • musimy wyrazić zgodę i zastąpić plik oryginalny na plik przetłumaczony - (SkyrimRecycling.esp) lub (SkyrimRecycling_noExp.esp)

… życzę miłej zabawy, depi.


Credits

Bethesda
TWGorilla
Top