0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

Selvan

Uploaded by

Selvan64

Virus scan

Safe to use

Tags for this mod

About this mod

This is polish translation of Amorous Adventures by FoxFingers. You need original mod to use my translation. Contains only CLEAN OSA version.
To jest tłumaczenie moda Amorous Adventures stworzonego przez FoxFingers na język polski. Potrzebujesz oryginalnych plików aby wszystko zadziałało poprawnie.

Requirements
Permissions and credits
This is polish translation of Amorous Adventures by FoxFingers. You need original mod to use my translation.
To jest tłumaczenie moda Amorous Adventures HDT stworzonego przez FoxFingers na język polski. Potrzebujesz oryginalnych plików aby wszystko zadziałało poprawnie.
Nie tłumaczę zawodowo ale uparłem się że chcę mieć Skyrim po polsku. Aktualnie przetłumaczyłem bądź poprawiłem/zaktualizowałem ponad 80 modów. Część z nich pewnie znajdziesz gdzieś na moim profilu. Reszta pozostanie na użytek własny albo chciałem opublikować, ale autor/autorka nie wyrazili na to zgody lub nadal czekam na ich odpowiedź.
Jeśli coś nie zadziała prawidłowo, daj mi znać. Być może przetłumaczyłem czego nie powinienem (chociaż skryptów nie ruszałem!) i przestało działać.
Nigdy jeszcze nie grałem na serio w Skyrim, więc mogłem coś przeinaczyć, chociaż bazowałem na stronach z oficjalnym tłumaczeniem nazw itd. Niestety angielski jest bezpłciowy a nasz rodzimy język już  nie, więc niektóre dialogi mogą wyglądać nieco dziwnie. Nie byłem w stanie na sucho ocenić czy zwraca się do kobiet czy mężczyzny. Niektóre dialogi zmieniłem na męskie/żeńskie. Jeśli znajdziesz taki przypadek, że to nie pasuje, to daj znać. Poprawię w wolnej chwili.

Opis moda:
Mod ten dodaje dodatkowe dialogi i questy związane z podrywaniem przedstawicielek płci pięknej. Powinny być 2 questy związane z męskimi postaciami, ale nie wiem czy już nie zaginęły wraz z którąś wersją, bo autor swego czasu mówił, ze nie specjalnie mu się one podobały. 27 Questów, ponad 4000 linijek dialogów. Jeden z lepszych modów około romansowych. Nie dodaje żadnych nowych bohaterów, bazuje wyłącznie na postaciach już istniejących.
Top