0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

reavenMAG

Uploaded by

reavenMAG

Virus scan

Safe to use

About this mod

Bardzo mała modyfikacja, która zmieni z powrotem nazwy na polskie po zainstalowaniu moda od Harodath

Permissions and credits
This is a polish translation of Harodath Immersive Soulgems mod. You still need to install orginal files from here:  

Jeśli po zainstalowaniu moda Immersive Soulgems wkurzają was angielskie nazwy, a jesteście zbyt leniwi, żeby samemu to zmienić - to mam coś dla Was.

Jeśli zauważycie jakieś błędy lub babole, to będę wdzięczny jeśli do mnie o tym napiszecie. Jestem otwarty na wszelki feedback. Jeśli macie propozycje co jeszcze mógłbym przetłumaczyć, to również walcie śmiało. Jeśli starczy mi czasu, sił i umiejętności to chętnie podejmę się każdego zadania. 

Moje tłumaczenia działają jak swojego rodzaju nakładki podmieniające nazwy w plikach o rozszerzeniach .esm i .esp oraz (rzadziej) skryptów .pex. Menu MCM to praktycznie nowy plik. Oznacza to, że w Nexus Mod Menagerze powinniście nadpisać trzy pierwsze wymienione, ale NMM nie będzie od Was wymagać podmiany pliku .txt MCM. W bardziej polecanym przeze mnie i bezpieczniejszym Mod Organizerze wystarczy umieścić i aktywować moje tłumaczenia pod tłumaczonymi modami. Nie zamieszczam w swoich tłumaczeniach tekstur, siatek oraz wielu skryptów, które nie wymagają spolszczenia, dlatego jeśli aktywujecie tylko mój mod, to najprawdopodobniej coś się w Waszej grze spartoli. Jeśli będzie inaczej to na pewno o tym napiszę. Sprawdźcie również, czy Wasza wersja moda jest zgodna z moim tłumaczeniem (zwykle staram się zaznaczać w swoich spolszczeniach której wersji dotyczy). Jeśli pojawiła się nowa wersja i widzicie, że nie uaktualniłem spolszczenia, to niezwłocznie do mnie o tym napiszcie - postaram się tym zająć jako praca priorytetowa. 

Jeśli chcesz zobaczyć nad czym obecnie pracuję, to zajrzyj na Info mojego profilu
Top