File information

Last updated

Original upload

Created by

Ziemowit95

Uploaded by

Ziemowit95

Virus scan

Safe to use

About this mod

Jest to tłumaczenie modyfikacji Open Cities Skyrim wykonanej przez użytkownika Arthmoor.

Requirements
Permissions and credits
The file, which you are currently looking at, is only the polish translation of the modification Open Cities Skyrim, created by Arthmoor. I'm not, and have never been the creator of the original modification.
Plik, który teraz oglądasz, jest tylko i wyłącznie spolszczoną modyfikacją 
Open Cities Skyrim, stworzoną przez użytkownika Arthmoor. Nie jestem, i nigdy nie byłem twórcą oryginalnej modyfikacji.
OPIS MODYFIKACJI

Open Cities Skyrim jest kompleksową modyfikacją, która ma na celu przenieść przynajmniej część doznań znanych z Morrowinda - konkretnie, otwartość miast, do których można było wejść bez ekranów ładowania. Dodana immersja oraz realizm dają więcej, niż ci się wydaje. Zawsze chciałeś wjechać na koniu do Pękniny? Teraz to żaden problem. Potrzebujesz pomocy strażników miejskich, aby móc pokonać wroga? Rusz ku bramie, a strażnicy wykonają swój obowiązek, podczas gdy ty będziesz mógł się bezpiecznie skryć za murami miasta. Dzięki takiemu rozwiązaniu, straż miejska może dokonać kilku ciekawych interakcji ze światem. Walki ze smokami to też zupełnie nowe, o wiele bardziej interesujące doświadczenie, które nie będzie już przerywane ekranami ładowania, a wszyscy strażnicy miejscy biorą udział w walce w tym samym czasie.
WYMAGANIA INSTALACJI MODYFIKACJI

 • Oficjalny patch do Skyrima w wersji 1.9.32.0.8
 • Oficjalne rozszerzenie do Skyrima - Dawnguard
 • Oficjalne rozszerzenie do Skyrima - Hearthfire
 • Plugin SKSE w wersji 1.6.9, lub jego wyższa, uaktualniona wersja
 • Modyfikacja SkyUI w wersji 3.2, lub jej wyższej, uaktualnionej wersji
KOMPATYBILNOŚĆ

 • Modyfikacje, które zmieniają jakąkolwiek teksturę lub pliki mesh z oryginalnej gry są w 100% kompatybilne.
 • Każda modyfikacja która dodaje coś do wersji z miastami z ekranem ładowania jest niekompatybilna.
 • Modyfikacje związane z miastami, które dodają detale do otwartego świata, są częściowo kompatybilne.
 • The Last Defeat of the Dragon Cult - modyfikacja ta nie była aktualizowana od marca. Jej pliki navmesh są częściowo błędne, i muszą zostać naprawione.
 • More Dynamic Shadows & Striping Fix - duża ilość tak zwanych dirty edits, które powodują, że niektóre wnętrza nie funkcjonują poprawnie.
 • Wszelkie modyfikacje, które w jakikolwiek sposób zmieniają wymieniony skrypt, są niekompatybilne: QF_DialogueWhiterunArgueScene_00037CC2.psc.
INSTALACJA

Aby spolszczenie mogło zadziałać, POTRZEBUJESZ oryginalnej modyfikacji.
Jeśli posiadasz jakikolwiek z programów służących do pobierania, lub/i do instalowania modyfikacji, postępuj według zaleceń tego programu.
Jeśli pobierasz tłumaczenie z myślą jego ręcznego zaimplementowania, pliki wypakowujesz ręcznie do folderu, w której jest modyfikacja, i wklejasz wszystkie pliki, zaś kiedy zostaniesz zapytany o podmianę pliku, lub też plików, podmieniasz wszystkie.
ZEZWOLENIE

Jest to moje autorskie tłumaczenie, które jest zawartością ekskluzywną dla tej strony, które jest rozpowszechniane za darmo za pomocą tej strony, za zgodą twórcy oryginalnej modyfikacji. Tłumaczenie nie może być rozpowszechniane za darmo bądź też za opłatą, oraz wrzucane na inne strony bez mojej zgody, i/lub też zgody twórcy oryginalnej modyfikacji.
PODZIĘKOWANIA

Wszelkie podziękowania idą do użytkownika Arthmoor, który wykonał oryginalną modyfikację.
Top