SKYRIM
Complete Crafting Overhaul Remade - polish translation by Selvan64
Skyrim » Crafting
Added: 01/11/2016 - 12:58PM
Updated: 11/11/2016 - 01:05PM

16 Endorsements

1.7 Latest version

507 Unique D/Ls

1,699 Total D/Ls

5,342 Total Views

Uploaded by Selvan64

Description

Last updated at 13:05, 11 Nov 2016 Uploaded at 12:58, 1 Nov 2016

This is polish translation of Complete Crafting Overhaul Remade by kryptopyr. You need original mod to use my translation.
To jest tłumaczenie moda Complete Crafting Overhaul Remade stworzonego przez kryptopyr na język polski. Potrzebujesz oryginalnych plików aby wszystko zadziałało poprawnie.
Nie tłumaczę zawodowo ale uparłem się że chcę mieć Skyrim po polsku. Aktualnie przetłumaczyłem bądź poprawiłem/zaktualizowałem ponad 80 modów. Część z nich pewnie znajdziesz gdzieś na moim profilu. Reszta pozostanie na użytek własny albo chciałem opublikować, ale autor/autorka nie wyrazili na to zgody lub nadal czekam na ich odpowiedź.
Jeśli coś nie zadziała prawidłowo, daj mi znać. Być może przetłumaczyłem czego nie powinienem (chociaż skryptów nie ruszałem!) i przestało działać.
Nigdy jeszcze nie grałem na serio w Skyrim, więc mogłem coś przeinaczyć, chociaż bazowałem na stronach z oficjalnym tłumaczeniem nazw itd. Niestety angielski jest bezpłciowy a nasz rodzimy język już  nie, więc niektóre dialogi mogą wyglądać nieco dziwnie. Nie byłem w stanie na sucho ocenić czy zwraca się do kobiet czy mężczyzny. Niektóre dialogi zmieniłem na męskie/żeńskie. Jeśli znajdziesz taki przypadek, że to nie pasuje, to daj znać. Poprawię w wolnej chwili.


Opis moda:
Mod zmienia totalnie cały system craftingu w Skyrim. Oryginalnie miał on zniwelować bezsensowne wymagania i receptury z gry oryginalnej i wprowadzić balans do tego systemu. Oczywiście obsługuje wszystkie receptury gry podstawowej, a także dodaje te usunięte. Wprowadza istotne acz opcjonalne ulepszenia typu ile rudy wydobywa się na jeden cios kilofem. Zmienia system ulepszeń i wzmocnień. Wspiera wiele dodatkowych modów jak Cloaks of skyrim, Winter is comming

Full credits to kryptopyr for creating original mod.