Skyrim

File information

Last updated

Original upload

Created by

xGruby91x

Uploaded by

xGruby91x

Virus scan

Safe to use

About this mod

For english users: This is a new Polish translation of Frostfall mod.

Requirements
Permissions and credits
Donations


Jest to Polskie "najświeższe" tłumaczenie do Frostfall 2.6, w zasadzie mógłbym powiedzieć że jest to zaktualizowane spolszczenie stworzone przez użytkownika Demedina - Na co oczywiście posiadam pełną zgodę. Aczkolwiek kilka rzeczy zrobiłem w nim po swojemu, tak by obydwa tłumaczenia nie były bliźniaczo podobne do siebie. Naturalnie spolszczenie posiada przeze mnie wsparcie jeżeli idzie o jego aktualizację, a Ci z was którzy śledzą temat wiedzą iż niebawem ma ukazać się Frostfall 3.0, do niego także można spodziewać się polonizacji spod moich rąk. :)
- Do poprawnego działania, wymagana jest oryginalna modyfikacja Frostfall w wersji 2.6 naturalnie. Pobrać można ją stąd -> Klik- Instalujemy oryginalnego moda Frostfall

- Pobieramy paczkę ze spolszczeniem z tej strony, następnie podmieniamy folder "data" w niej zawarty w naszym Skyrimie

- To wszystko, można cieszyć się w 100% spolszczonym modemFrostfalla nikomu chyba nie trzeba przedstawiać - Ale jeżeli jednak trzeba by było, pędzę z wyjaśnieniem. Jest to mod dodający do gry możliwość obozowania, dodaje nowe efekty oddziałujące na naszą postać takie jak zimno, wychłodzenie itp. Cała idea tego modu oparta jest na przetrwaniu w trudnych warunkach jakie mamy w Skyrim, w dość znaczącym stopniu poprawiający immersję płynącą z gry. Więcej na jego temat można przeczytać na jego oficjalnym profilu, bądź też bezpośrednio w grze - W menu konfiguracji modów w MCM, znajdują się obszerne wyjaśnienia poszczególnych funkcji jakie oferuje mod.

W tym miejscu także, podziękowania serdeczne dla Demediny, który pozwolił mi na użycie jego spolszczenia bym mógł stworzyć swoje własne pod najnowszą wersję. Standardowo także dla Bethesdy za Skyrima, no i oczywiście dla Chesko, za stworzenie tego epickiego wręcz moda. :)

Oryginalny profil Frostfall ->
Klik