SKYRIM
Expanded Jewelry Crafting Polish Translation by arti707
Skyrim » Clothing
Added: 06/08/2014 - 07:57PM
Updated: 06/08/2014 - 07:57PM

24 Endorsements

2.30 Latest version

285 Unique D/Ls

537 Total D/Ls

5,113 Total Views

Uploaded by Arti707

Description

Last updated at 19:57, 6 Aug 2014 Uploaded at 19:57, 6 Aug 2014

This is Polish translation for Expanded Jewelry Crafting mod made by lautasantenni. Original mod is REQUIRED and can be found here

Oto Polskie tłumaczenie moda Expanded Jewelry Crafting stworzonego przez lautasantenni. Oryginalny mod jest WYMAGANY, znaleźć go można tutaj.

Opis :
Większość mieszkańców Tamriel kocha biżuterię. Od najtańszych egzemplarzy dostępnych dla biednych do tych ekskluzywnych dostępnych tylko dla najbogatszych. Jako jeden z czołowych spryciarzy Skyrim postanowiłeś zarobić na gustach innych i... Zwątpiłeś po przystąpieniu do pracy!

Skyrim bez żadnych modów nie pozwala na tworzenie biżuterii z innych niż kamienie standardowej jakości. Ten mod to zmienia. Od teraz możesz wykorzystać także kamienie gorszej jakości, jak również inne metale niż tylko złoto i srebro!

Instalacja :
- Korzystając z NMM
- Ręcznie poprzez wypakowanie plików do folderu .../Skyrim/data/
Niezależnie od metody oryginalny mod jest WYMAGANY.

Propozycje Tłumaczeń:
Jeżeli jesteś zainteresowany/a spolszczeniem jakiegoś moda, wejdź na ten temat na inskyrim i napisz tam swoją proźbę, na pewno ktoś Ci odpowie.

Kontakt :
W przypadku zauważenia błędów w tłumaczeniu proszę o kontakt przez wiadomość prywatną tutaj na nexusie lub na forum inskyrim (nick: Dakari).