0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

LordTorus

Uploaded by

lordtorus

Virus scan

Safe to use

About this mod

Polish translation of modification Lakeview Extended - Hearthfire created by Ac3s
Spolszczenie modyfikacji Lakeview Extended - Hearthfire autorstwa Ac3s

Requirements
Permissions and credits
This is polish translation of modification Lakeview Extended - Hearthfire created by Ac3s, for original english version click HERE.
Jest to polskie tłumaczenie modyfikacji Lakeview Extended - Hearthfire stworzonej przez Ac3s, po oryginalną angielską wersję kliknij TUTAJ.


Opis

Spolszczenie do modyfikacji Lakeview Extended Hearthfire która znacznie ulepsza Dwór nad Jeziorem, po szczegółowe dane co zmienia i dodaje mod odwiedź oryginalną stronę do której link znajduje się poniżej. Krótkie opisy pomieszczeń i części Dworu nad Jeziorem znajdują się w książce dodanej przez moda.

UWAGI: Upewnij się przed aktywacją moda lub opcjonalnych plików że twoja posiadłość jest w pełni ulepszona o przedmioty/elementy czy npc które chcesz później posiadać. Jeśli chcesz rozpocząć nową grę lub zmienić postać musisz deaktywować te modyfikację/opcjonalne pliki i aktywować je ponownie po wybudowaniu posiadłości - W przeciwnym razie mogą powstać poważne błędy uniemożliwiające późniejszą rozbudowę.

Instalacja
Wymaga Skyrim Update 1.9.32.0.8+ i Hearthfire DLC. Do działania modyfikacji POTRZEBUJESZ oryginalnej wersji.

NMM: W sekcji FILES kliknij na przycisk DOWNLOAD WITH MENAGER, aby pobrać plik bezpośrednio do programu. Będąc w NMM odszukaj i wybierz swój plik, a następnie kliknij na ikonę puzzla(+).

Instalacja ręczna: Pobierz i wypakuj zawartość archiwum do folderu Data. Upewniaj się że plik ESP/ESM jest włączony używając opcji "Pliki Danych" w luncherze gry .

Zawsze polecam instalację przez Nexus Mod Menager'a ponieważ w razie podmiany plików tworzy ich kopię, aby w razie potrzeby przywrócić stan sprzed instalacji.


Propozycje

Jeśli znalazłeś ciekawą modyfikację która według ciebie powinna zostać przetłumaczona, zaproponuj ją na forum InSkyrim. Przed złożeniem propozycji sprawdź listę (link niżej) oraz poświęć 3 minuty na pobranie programu TESVTranslator i sprawdzenie czy dana modyfikacja rzeczywiście wymaga polonizacji - nie wiesz jak korzystać z tego programu? Zapraszam do poradników. Nie zwracam uwagi na wszelkie posty z propozycjami zamieszczone przy moich plikach lub w Prywatnych Wiadomościach. Jeśli nie masz konta na forum inSkyrim, zarejestruj się to nic nie kosztuje.

Z myślą o tobie powstała lista dzięki której w łatwy i przejrzysty sposób masz możliwość sprawdzenia złożonych wcześniej propozycji. Chociaż to ja ją założyłem i prowadzę, nie jest tylko moja i każdy inny tłumacz może podjąć się tłumaczenia. Chcąc uniknąć nie porozumień spieszę z wyjaśnieniem. Każda propozycja przedstawiona na forum trafia do tabeli po to żeby inni użytkownicy mogli łatwo sprawdzić co już było, i uniknąć dublowania poprzedników. Jeśli jesteś autorem jakiegoś tłumaczenia, przedstaw je na naszym forum a z chęcią zamieszczę odpowiedni odnośnik.

Propozycje dla podstawowej wersji gry
Propozycje dla Skyrim Special Edition


Aktualizacje

Śledzę aktualizacje każdego z przetłumaczonych przeze mnie plików korzystając z opcji [TRACK], dlatego nie musicie informować mnie o nowej wersji moda X czy Y. Jeśli mija już jakiś czas a aktualizacja się nie pojawia, może być to spowodowane między innymi:
- Brakiem czasu
- Problemami technicznymi
- Tym że zazwyczaj czekam na ustabilizowanie się nowej wersji (1-2 tygodnie)

Długość oczekiwania zależy od tego czy mam wolny czas, samej modyfikacji, wielkości zmian w nowej wersji - dlatego więc nigdy nie deklaruje konkretnej daty. Jeśli chcesz wiedzieć czy zabrałem się już za update, sprawdzaj temat na forum inSkyrim.

UWAGA: Po dziesiątym z rzędu poście o treści "jest nowa wersja X, kiedy zaktualizujesz?" postanowiłem w takich przypadkach blokować użytkownika na forum danego pliku a samą wiadomość usuwam. Nie jest to oznaka mojego buractwa, a jedynie minimalna kara za to że ktoś całkowicie olał co tutaj napisałem.
REPORT BUG
Top