SKYRIM
Skyrim Heart Rate - Polish Translation by LordTorus
Skyrim » Immersion
Added: 04/08/2013 - 10:36PM
Updated: 04/08/2013 - 10:30PM

14 Endorsements

Beta1.3 Latest version

251 Unique D/Ls

377 Total D/Ls

11,692 Total Views

Uploaded by lordtorus

Description

Last updated at 22:30, 4 Aug 2013 Uploaded at 22:36, 4 Aug 2013

This is polish translation of modification Skyrim Heart Rate created by Anzious, for original english version click HERE.
Jest to polskie tłumaczenie modyfikacji Skyrim Heart Rate stworzonej przez Anzious, po oryginalną angielską wersję kliknij TUTAJ.


Opis

Skyrim Heart Rate dodaje mówiąc zwięźle "Serce", jeżeli ktoś szuka perełek do kolekcji modyfikacji polepszających realizm w grze - oto jedna z nich. Nieustanne bieganie bez ubocznych efektów nie jest możliwe w prawdziwym życiu, SHR dodaje tętno które zwiększa się w różnych sytuacjach. Aby otrzymać bonus do kondycji przed walką, musisz się rozgrzać np. biegając. Całkowie nowa opcja odpoczynku czeka na każdego zmęczonego bohatera, Anizous w przyszłych wersjach chce połączyć funkcje SHR z modami takimi jak Frostfall, Realistic Needs and Diseases, Dovahkiin Relaxes Too i Followers Can Relax.

Skróty:
SHR (Skyrim Heart Rate) dodaje częstotliwość akcji serca wyrażaną w "Uderzeniach na minutę", w angielskim jest to BPM (beats per minute). Jako że nie chciałem używać angielskiego BPM, zmieniłem ten skrót na "UNM" co odpowiada pierwszym literom wcześniej wspomnianej częstotliwości. Jako pewnego rodzaju miernik zmęczenia i stanu postaci, SHR dodaje buffa który przy pełnym odpoczynku jest pozytywny a przy zmęczeniu negatywny, po polsku jest to "Długoterminowa Wytrzymałość" w skrócie "DW".

Instalacja

Do działania modyfikacji POTRZEBUJESZ oryginalnej wersji.

NMM: W sekcji FILES kliknij na przycisk DOWNLOAD WITH MENAGER, aby pobrać plik bezpośrednio do programu. Będąc w NMM odszukaj i wybierz swój plik, a następnie kliknij na ikonę puzzla(+).

Instalacja ręczna: Pobierz i wypakuj zawartość archiwum do folderu Data. Upewniaj się że plik ESP/ESM jest włączony używając opcji "Pliki Danych" w luncherze gry .

Zawsze polecam instalację przez Nexus Mod Menager'a ponieważ w razie podmiany plików tworzy ich kopię, aby w razie potrzeby przywrócić stan sprzed instalacji.


Propozycje

Jeśli znalazłeś ciekawą modyfikację która według ciebie powinna zostać przetłumaczona, zaproponuj ją na forum InSkyrim. Przed złożeniem propozycji sprawdź listę (link niżej) oraz poświęć 3 minuty na pobranie programu TESVTranslator i sprawdzenie czy dana modyfikacja rzeczywiście wymaga polonizacji - nie wiesz jak korzystać z tego programu? Zapraszam do poradników. Nie zwracam uwagi na wszelkie posty z propozycjami zamieszczone przy moich plikach lub w Prywatnych Wiadomościach. Jeśli nie masz konta na forum inSkyrim, zarejestruj się to nic nie kosztuje.

Z myślą o tobie powstała lista dzięki której w łatwy i przejrzysty sposób masz możliwość sprawdzenia złożonych wcześniej propozycji. Chociaż to ja ją założyłem i prowadzę, nie jest tylko moja i każdy inny tłumacz może podjąć się tłumaczenia. Chcąc uniknąć nie porozumień spieszę z wyjaśnieniem. Każda propozycja przedstawiona na forum trafia do tabeli po to żeby inni użytkownicy mogli łatwo sprawdzić co już było, i uniknąć dublowania poprzedników. Jeśli jesteś autorem jakiegoś tłumaczenia, przedstaw je na naszym forum a z chęcią zamieszczę odpowiedni odnośnik.

Propozycje dla podstawowej wersji gry
Propozycje dla Skyrim Special Edition


Aktualizacje

Śledzę aktualizacje każdego z przetłumaczonych przeze mnie plików korzystając z opcji [TRACK], dlatego nie musicie informować mnie o nowej wersji moda X czy Y. Jeśli mija już jakiś czas a aktualizacja się nie pojawia, może być to spowodowane między innymi:
- Brakiem czasu
- Problemami technicznymi
- Tym że zazwyczaj czekam na ustabilizowanie się nowej wersji (1-2 tygodnie)

Długość oczekiwania zależy od tego czy mam wolny czas, samej modyfikacji, wielkości zmian w nowej wersji - dlatego więc nigdy nie deklaruje konkretnej daty. Jeśli chcesz wiedzieć czy zabrałem się już za update, sprawdzaj temat na forum inSkyrim.

UWAGA: Po dziesiątym z rzędu poście o treści "jest nowa wersja X, kiedy zaktualizujesz?" postanowiłem w takich przypadkach blokować użytkownika na forum danego pliku a samą wiadomość usuwam. Nie jest to oznaka mojego buractwa, a jedynie minimalna kara za to że ktoś całkowicie olał co tutaj napisałem.