Skyrim
0 of 0

File information

Last updated

Original upload

Created by

dawidthum

Uploaded by

dawidthum

Virus scan

Safe to use

About this mod

The Brotherhood of Old to mod na nowe questy do Skyrim, która ma miejsce po ostatniej misji w oryginalnej linii zadań Mrocznego Bractwa. Ta epopeja 24 misji zabierze Cię w podróż po całym Skyrim, próbując odbudować Bractwo i wzmocnić je przed przyszłymi atakami.

Requirements
Permissions and credits

Mod dodaje nowe qesty Mrocznego Bractwa do
The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition

Jak zacząć:
Musisz wpierw ukończyć quest Mrocznego Bractwa w grze głównej. Zadanie "Chwała Sithisowi!" powinno znajdować się na Twojej liście ukończonych zadań. Po spełnieniu tego wymogu, przy następnej zmianie lokacji (tzn. gdy podróżujesz między obszarami) skontaktuje się z Tobą kurier. Na przykład podczas szybkiej podróży z Falkreat do Białej Grani). Otrzymasz notatkę o nazwie "List od obcego" - przeczytaj ją, a rozpocznie się pierwsze zadanie o nazwie Odrodzenie.

Opis:
Zdradzony przez własną siostrę, los Mrocznego Bractwa leży na ostrzu noża. Rozpoczynasz odbudowę Bractwa, dołączając do niego wielu zabójców z różnych środowisk. W jednym z tych akolitów płynie krew Legendarnego Mówcy z dawnych czasów. Tajemnice zawarte w ich krwi na zawsze zmienią Bractwo.
Gdy przekształcisz tego potomka w broń, Bractwo znów stanie się szanowane w całej krainie. Ale z tym szacunkiem przychodzi strach, a wraz z nim wielu wychodzi z lasu, aby zniszczyć Bractwo. Niedawno rozwiązana gildia zreformowała się i jest bardziej zabójcza niż kiedykolwiek, a stary, lecz nieznanywróg powrócił i
obiegildie dążą do zniszczenia wszelkich śladów Bractwa.

The Brotherhood of Old to mod questowy do gry Skyrim, którego akcja rozgrywa się po zakończeniu ostatniego zadania w oryginalnej linii Mrocznego Bractwa. Ta epopeja składająca się z 24 misji zabierze Cię przez całą krainę Skyrim, gdzie będziesz próbował odbudować Bractwo i wzmocnić je przed kolejnymi atakami. Jak poradzisz sobie z tymi nowymi braćmi i siostrami? Czy będziesz bezduszny i zimny, robiąc tylko to, co jest dobre dla Bractwa jako całości? Czy będziesz milczący lub tajemniczy, pozwalając innym wypełnić luki? Czy będziesz podążał prostą drogą, czy też włożysz trochę więcej wysiłku i zostaniesz proporcjonalnie nagrodzony? Czy Bractwo poniesie porażkę pod Twoimi rządami, czy też sprawisz, że Sithis będzie dumny?