MORROWIND
All old polish mods by ARHIZ by ARHIZ
Morrowind » Quests and Adventures
Added: 17/11/2013 - 01:24PM
Updated: 05/12/2016 - 03:33PM

13 Endorsements

1.0 Latest version

156 Unique D/Ls

427 Total D/Ls

4,846 Total Views

Uploaded by ARHIZ

Description

Last updated at 15:33, 5 Dec 2016 Uploaded at 13:24, 17 Nov 2013

All old polish mods by ARHIZ.


Zbiór wszystkich moich starszych polskich modów - każdy do pobrania oddzielnie. 

Duże mody:

Ald'ruhn Expansion - Plugin rozbudowuje Ald-ruhn. Dodaje mur, nowe wieże, sklepy, Redorańską Szkołę Rycerską i Wieżę Magów. Dodaje też nowe questy dla Rodu Redoran (Sarin Sarethi), umożliwiające zdobycie artefaktów Telvannich oraz zaklętego ebonowego pancerza i srebrne sejmitary.

Arhiz Patch 2 - Patch naprawiający znane błędy polskiej wersji, związane głównie z questami, nazwami i dialogami.

Patriarcha - Mod dodaje zadania dla Patriarchy w Świątyniach w Gnisis, Balmorze, Vivek i Kaplicy w Vos. Umożliwia też zdobycie Zbroi i Sejmitara Patriarchy, Szaty Św. Velotha, Pastorału Św. Olmsa i posiadłości Patriarchy. Plugin poprawia też dialogi Viveka.

Świetlista Świątynia - Plugin dodaje całkiem nową przygodę, aby ją rozpocząć, udaj się do Domu Cechowego Arrille`a i porozmawiaj z Świetlistym Wojownikiem, a zdradzi ci, jak dostać się do Świetlistej Świątyni, starożytnej siedziby Świetlistego Klanu...

Świetlisty Pałac - Plugin dodaje Świetlisty Pałac, na wschód od Pałacu Viveka. Żeby w nim zamieszkać, trzeba najpierw wykonać quest, by go rozpocząć, porozmawiaj  z Devasem Irano - gondolierem w Dzielnicy Przybyszów w Vivek.


Małe mody:

Dremoroida - Plugin dodaje Dremoropodobną rasę: Dremoroida, oraz jednego jej przedstawiciela, gdzieś na Czerwonej Górze, oferującego szkolenie i naprawę, oraz sprzedającego podobne do daedrycznych, ale lżejsze i lepsze przy zaklinaniu dremoroiczne bronie.

Klasy Morrowind - Plugin dodaje 30 nowych klas.

Koal Patch - Niektóre pluginy sprawiają, że Fonus Rahryon (pielgrzym, którego eskortujemy do Jaskini Koal) nie zauważa, gdy docieramy do celu jego podróży. Patch poprawia ten błąd i należy instalować go TYLKO wtedy, gdy ów błąd występuje.

Pełzacz Milioner - Mod sprawia, że Pełzacz (jak się nie trudno domyśleć) posiada 1000000, a także kupuje wszystko, naprawia pancerz, zaklina i tworzy zaklęcia.

Posiadłość Indarys - Mod znacznie powiększa twierdzę Rodu Redoran, wliczając manekiny i klejnot teleportacji. Dodatkowo, gdy otrzymasz wyższą rangę w rodzie Redoran, znajdziesz dwa nowe pancerze i szaty.

Ygfar Bohater - Do Vivek przybył wielki norski wojownik, Ygfar Bohater. Udał się na Arenę, by spotkać godnego siebie przeciwnika, z którym mógłby stoczyć walkę na śmierć i życie. Jest posiadaczem potężnego Ostrza Zmierzchu oraz Daedrycznej Zbroi Zmierzchu.