Fallout 4

File information

Last updated

Original upload

Created by

VWTrotsky

Uploaded by

vwtrotsky

Virus scan

Safe to use

About this mod

Наступна ітерація Advanced Needs, побудована зверху вниз, щоб отримати найкраще від багатьох систем виживання AN2 і Fallout 76, з тим самим рівнем контролю над системами, до якого ви звикли.

Requirements
Permissions and credits
Donations
This is the Ukrainian translation of the mod Flashy(JoeR) - Advanced Needs 76
Оригінал мода дивіться на цій сторінці

Далі переклад оригінального опису мода.


Розширені потреби 76
мод Flashy(JoeR)

Наступна ітерація Advanced Needs | Розширених потреб, доступна користувачам ПК і Nexus із тими самими елементами керування, до яких ви звикли, а також додані абсолютно нові функції, які підносять Розширені потреби на новий рівень!

Будь ласка, не забувайте використовувати Control-F для пошуку на цій сторінці будь-якої інформації, яка може вам знадобитися, перш ніж поставити запитання. Це заощадить ваш час і позбавить мене розчарування, відповідаючи на ті самі запитання знову і знову.
Що таке Розширені потреби 76?

РП76 - це настроюваний режим Виживання, який повністю замінює базовий режим виживання Fallout 4 і робить його набагато більш цікавим. Він не покладається на жодний аспект сценарію HC_Manager від Bethesda. Це дозволяє вам створити власний режим Виживання в режимах гри від дуже легкого до дуже складного. РП76 НЕ працюватиме в режимі Виживання в базовій грі, на відміну від РП2, який допускає таке.

РП76 дозволяє вам адаптувати відчуття голоду, спраги та накопичення втоми. Він дозволяє вказати, що повітря за певних умов є токсичним, що вимагає використання протигаза. Він дозволяє ловити рибу, рубати дерева, здавати машини на металобрухт. Він дозволяє вимагати чищення зубів, купання та відвідування туалету. Він робить прийом їжі небезпечним, а радиацію ще більш смертоносною. Бойові дії, як і багато інших факторів, як-от плавання, стають попередженням про небезпеку хвороб. А РП76 дозволяє вам розмістити КЕМПІНГ будь-де, будь то у Співдружності, Далекій Гавані, Ядер-Світі чи у будь-якому світовому просторі, доданому модами, як у Fallout76! Все це та багато іншого. Він включає оновлені Stealth Takedowns("Приховані вбивства"). Він включає оновлене маскування. Він включає в себе можливість створювати власні балістичні боєприпаси. Та додає КАВУ!!! 

Really, it does so many things that it would take a long time to write it all down, seriously. But the MCM as well as the holotape as VERY explanatory as to what each system does and how to use it. Please remember to ENDORSE and VOTE for the mod if you like it! Thanks in advance!

Примітка: Commonwealth Fishing спочатку було вилучено з цього моду. Він гірший у порівнянні та не має зв’язку з DLC, як РП76. ВАЖЛИВО: рекомендується видалити Commonwealth Fishing і замість нього використовувати систему риболовлі, включену в РП76.
Дякуємо Juicehead за рецензію! Hyperion зробив огляд РП76, тож ви можете отримати зовнішнє бачення того, що таке мод і що він робить, у двох словах.


Я користувач Advanced Needs 2. Чи можу я просто оновити поверх нього?

Ні. РП76 є переписаним зверху вниз РП2. Нічого не схоже, і це завадить вашому збереженню. На жаль, вам доведеться почати нову гру. Але, з іншого боку, сотні людей, які вже користуються РП76, скажуть вам, що він того вартий БІЛЬШЕ.

Як встановити та активувати цей мод?

Щоб установити його, використовуйте обраний менеджер модів. Після встановлення та завантаження гри НЕ в режимі Виживання кожен окремий аспект цього мода буде вимкнено. Щоб активувати різні підсистеми мода, ви повинні використовувати MCM меню або голозапис (на ваш вибір). За замовчуванням не працює абсолютно НІЩО.

Однак найкраще почати це в новій грі, оскільки це дозволяє моду розміщувати предмети в ігровому світі для вашого використання без необхідності стрибати, щоб оновити локації. Зокрема, протигаз розміщується в кімнаті управління Сховища 111 прямо біля піп-боя, тож у вас є протигаз на початку гри.

ПРИМІТКА: Важливо зауважити, що РП76 не працюватиме в режимі Виживання. Вам потрібно перейти в дуже простий -> дуже важкий режим, залежно від того, який ви хочете. Сам мод, як і Advanced Needs 2 до нього, був розроблений для використання в дуже важкому режимі, але знову ж таки, вам не обов’язково це робити.


Ви редагуєте локації?

Є одне редагування, щоб додати новий журнал у гру, у хатині наркоманів позаду Сенкчуарі-Гіллз. Протигаз, наприклад, розміщується за допомогою скрипту, тому для цієї внутрішньої локації немає змін. Для POIRJ09 це простий AddItem, а precombines і previs залишаються незмінними.


А як щодо інших змін форм?

Є деякі. Довелося відредагувати кілька речей, щоб полегшити набори функцій, які включені в цей мод. Одним із таких є дані про частини тіла, оскільки у мод включено систему пострілів у голову. Крім того, боєприпаси базової гри були замінені. Деякі предмети було змінено, щоб додати LEAD як компонент для утилізації, щоб краще узгодити їх із налаштуваннями Fallout 76 для тих самих предметів.


Цей мод настільки ж ресурсомісткий, як Advanced Needs 2?

Зовсім ні. Насправді цей мод спочатку був створений для особистого використання на Xbox Series X. Це повний перепис Advanced Needs зверху вниз, спеціально побудований, щоб бути максимально легким для використання на консолі. 


Що робити, якщо я спробую його, але він мені не сподобається, і я захочу його видалити?

Тоді почніть нову гру. Ви не можете вилучити скриптовий мод із збереження без пошкоджень. Так, так, ви можете використовувати ReSaver, але воно все одно зіпсує ваше збереження в кінці кінців, тому краще просто почати нову гру без встановленого мода. Але я впевнений, що якщо ви граєте в режимі Виживання і встановлюєте цей мод, ви все одно не захочете його видалити.


Добре. Тож я встановив його та запустив підсистеми. що тепер?

Прямуйте до поселення та перейдіть у режим будівництва поселення. Тепер ви повинні побачити там меню РП76, повне крафтових предметів. Перше, що ви захочете зробити, це побудувати собі Верстат РП. У ньому ви створите всі свої інструменти та лікувальні предмети, а також усі інші речі, до яких мод надає вам доступ. Після цього грайте, як зазвичай. Контролюйте та піклуйтеся про свої потреби. Уникайте хвороби. Знайдіть ліки від хвороб, якщо ви заразилися ними.

Ви не збираєтеся розповісти нам більше про те, що робити?

Не зовсім. Очевидно, ви раніше грали в гру у режимі Виживання і знаєте, що робити. Поки у вас є Верстат РП, ви зможете керувати своїми потребами та створювати інструменти, необхідні для виживання. Ідіть подоїти корову та отримати молоко, яке позбавить вас радіації. Їжте та пийте предмети безпосередньо зі світу, не потребуючи їх підбирати та отримувати доступ до свого піп-боя, щоб споживати їх. Спіть на дивані, якщо хочете. У моді так багато речей, і знову ж таки, MCM меню та голозапис достатньо деталізовані, що вам не здається, що ви втрачаєте інформацію.


Цей мод складний? Як каральний спосіб? 

Мод може бути дуже смертельним, так. Але знову ж таки, це також залежить від того, як ви його налаштуєте, а також від того, наскільки необачно ви ставитеся до гри. Але якщо ви подумаєте про це, як людина, яка тільки що потрапила в пост ядерний світ, і зіграєте в нього так вдумливо, ви побачите, що це дуже керовано. Але якщо ви думаєте, що можете просто бігати, роблячи все, що зазвичай робите, ні, ні, ви побачите, що це може вкусити вас за дупу.

Чи взаємодіє цей мод з іншими модами? 


Він взаємодіє з Boston Natural Surroundings, якщо його встановлено, щоб надати вам БІЛЬШЕ дерев для рубання (додайте дерева в систему рубання через меню інструментів MCM). Існують моди виправлення для інших систем з деревами, які ви можете встановити. Є патч для Immersive Animation Framework. Мод автоматично визначає туалети та душові кабіни CWSS з метою підтримки вашої гігієни (тобто патчі не потрібні). Він також буде взаємодіяти з Хізер Каден, щоб її чай усунув харчове отруєння. Менструальний цикл, якщо він використовується, також зв’яжеться з Family Planning Enhanced, щоб усвідомлювати стан вагітності.

Ні, але насправді... чи можете ви принаймні перерахувати системи в цьому моді?


Гаразд... оскільки ви запитали.

 • Система первинних потреб - їжа, пиття, сон.
 • Система гігієни - керуйте своїми потребами в стоматології, купанні та туалетах.
 • Система захворювань - надає багато способів захворіти та засоби для лікування цих хвороб.
 • Система здоров’я - вирішує такі питання, як харчове отруєння, отруєння радіацією, як ви зцілюєтеся під час сну, використовуєте стимулятори тощо.
 • Менструальний цикл - жіночі персонажі тепер можуть мати справу з 28 менструальними циклами, якщо ви вирішите його ввімкнути.
 • Система ран - ви можете отримати кровоточиві рани, які вимагають перев'язки або медичної допомоги.
 • Система вантажності - визначає, скільки ви можете нести, чи мають вагу боєприпаси, чи болять ваші кістки, коли ви носите занадто багато.
 • Система протигазів - визначає, чи потрібно вам носити захисне спорядження в негоду.
 • Система фермерства - дозволяє гравцеві садити та доглядати за власними культурами, не потребуючи поселенців.
 • Система риболовлі - сильно оновлена версія Commonwealth Fishing, що дозволяє ловити рибу для їжі.
 • Система псування їжі - забезпечує засоби для погіршення та псування харчових продуктів, які ви носите. Дозволяє перетворювати зіпсовані продукти на добриво.
 • Система пляшок для води - наповнюйте їх у всіх джерелах води. По одної або всі разом. Вирішіть, чи повертають вам порожню пляшку, коли ви п’єте.
 • Світове споживання - дозвольте або забороніть їсти/пити прямо з підлоги, а не брати речі першими.
 • Доїння брамінів - доїти корів, для отримання молока. Молоко добре. Видаляє радіацію.
 • Рубання дерев - досить зрозуміло. Рубати дерева на дрова.
 • Сон на диванах - знову ж таки, все пояснюється само собою. Спати на диванах.
 • Утилізація авто - беріть гайковий ключ і утилізуйте старі машини на металобрухт.
 • Кавомашина - варіть каву, щоб ви не спали.
 • Приховані вбивства - підкрадайтесь і вбивайте лиходіїв ззаду, маючи здібності Пісочна людина 1 рів. і Шпигун 1 рів.
 • Маскування - створюйте маскування, щоб ви могли ходити серед ворогів, не викликаючи агресії.
 • Виготовлення боєприпасів - зрозуміло.
 • Допомога поселенцям - взято зі "Злочину і Покарання", дозволяє вам взаємодіяти з випадковими НІП типу поселенців і пропонувати їм допомогу.
 • Система пострілів у голову - жорстко закодована, не може бути змінена - робить постріли в голову СМЕРТЕЛЬНИМИ.
 • Система трасерів - балістика має вагу (випадання куль) і трасуючими патронами. Жорстко закодована, не може бути змінена.
 • Кемпінг - два режими, простий Кемпінг і КЕМПІНГ, аля Fallout76, де ви будуєте табір, ніби це поселення.
 • MRE - система попередньо розфасованої їжі РП2 повертається в РП76, щоб ви могли перетворювати м’ясо та продукти на предмети для виготовлення MRE.

Ви також маєте доступ до елементів керування, які керують скиданням локацій, швидкістю появи легендарних персонажів, множниками вхідних та вихідних ушкоджень тощо, як і в РП2. Зауважте, що всі хвороби та страждання можна вилікувати за допомогою предметів, які можна виготовити на Верстаті РП, АБО звернувшись до лікаря. Серйозно, ви ж не хочете померти від дизентерії.


Ось 20-хвилинна демонстрація виходу зі Сховища та початку використання моду. Він не має закадрового голосу, але я думаю, що він достатньо добре висвітлює кілька пунктів зі списку вище, щоб ви могли зрозуміти, як це робити. 
А ось невелике 7-хвилинне відео, яке висвітлює призначення компостної ями, а також приймача/передавача Кемпінгу.Дякую за список. Я бачу, що деякі функції збігаються з CaP і GFH. Щось я повинен знати?

Так. Приховані вбивства були повністю перекодовані зверху вниз, і вони швидше реагують і відтворюються. Я б порекомендував вам вимкнути цю функцію в Злочині та Покаранні та використовувати замість неї цю. Цей мод також додає маскування, які є ще одним перекодуванням, повністю замінюючи версії, які були раніше. На відміну від CAP і GFH, де зрив вашого прикриття не дозволяв вам використовувати БУДЬ-ЯКЕ маскування протягом 24 годин, ця версія блокуватиме лише ту фракцію, яка вас виявила. Отже, якщо ваше рейдерське прикриття скомпрометоване, ви все ще можете використовувати маскування Стрільців або Дітей Атома. Тому рекомендується не використовувати старі шафки для маскування. Маскування з РП76 працюватимуть із роботами Gun For Hire, які потребують маскування, тож у вас усе буде добре.


Я бачу, що деякі функції з Advanced Needs 2 не потрапили до списку. Щось з цього повернеться?

Так Зараз я працюю над повторним додаванням менструального циклу для жіночих персонажів, а також переробляю Гуліфікації зверху вниз, використовуючи xVaSynth для озвучування всіх реплік. Немає часових рамок, коли це буде завершено, але ці дві функції поодинці з’являться раніше, ніж пізніше.

Щось іще? 

Ні. Я закінчив. Насправді це не так складно використовувати, лише для пояснення. Мод ДУЖЕ інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні, коли ви в нього вникнете.

Хм... чому назва мода не AdvancedNeeds76.esp чи щось таке?

Тому що спочатку це було зроблено мною, для мене, на Xbox. І я назвав це PersonalEssentials, тому що для мене це було особистим ТА необхідним для отримання задоволення від гри. І одного разу, коли я вирішив зробити це наступним Advanced Needs, я не хотів повертатися до всього коду та всього іншого, крім того, не хотів возитися зі збереженими іграми людей, і вирішив залишити назву ESP такою, як вона була. PIE, як відомо, все ще є РП76, будьте впевнені, хоча ви більше ніколи не побачите, що я його називаю PIE.

Почекай! Чи можу я використовувати з цим свої улюблені моди режиму Виживання?

Що ж, окрім того факту, що я згадав, що цей мод не можна використовувати в режимі виживання І він взагалі не використовує HC_Manager, відповідь на даний момент є наче самовідповіддю. Тобто НІ, ви не можете. РП76 не побачить їх, а вони не побачать РП76. І так, це означає відсутність віджетів. Натомість РП76 покладається на звичайні значки та звукові сигнали. Тому зверніть увагу на себе. Прислухайтеся до свого живота, відчуйте сухість у горлі або позіхання, що виривається з легенів. Будьте єдині з собою.

І перш за все, насолоджуйтесь найкращою ітерацією Advanced Needs, доступною для гри. :)


Розділ FAQ:

1) Чи можу я використовувати погодний мод "x" із вашою системою протигаза?

Система протигаза підтримує лише погоду базової гри. Тим не менш, я знаю, що були люди, які робили патчі для погодних модів та інших моделей протигазів, тому це можливо. Хоча я не використовую інші погодні моди, тому не буду робити такі патчі сам.

2) Коли я намагаюся рубати дерева, мод їх не знаходить або ті, що є, не дають мені дров.

Це дві окремі проблеми, але дозвольте мені їх розглянути, оскільки їх важливо знати. У грі використовуються precombines, як ми всі знаємо. Це зменшує об’єм пам’яті, необхідної для відображення моделей у ігровому світі. Недоліком цього є те, що він також видаляє їхні світові посилання, тому, наприклад, коли намагаються знайти дерева, які потрібно зрубати, квест не може заповнити псевдонім певними деревами в precombines, оскільки вони не мають справжнього світового посилання, щоб це зробити. Що стосується проблеми з деревами, які вибираються, але не дають деревини, це функція того, що називається СТАТИЧНОЮ КОЛЕКЦІЄЮ або SCOL. Це засіб, за допомогою якого автор мода (або сам BGS) може згрупувати певні статичні елементи разом, а потім перетягнути це посилання в редактор клітинок. Проблема з SCOL є подвійною. По-перше, немає способу відокремити статичну сітку окремого дерева від кластерного SCOL під час запуску інструмента пошуку дерев. Він знайде їх усіх, оскільки технічно вони обидва вважаються статичними. По-друге, коли ви створюєте SCOL, ви змінюєте "хітбокс" для меша, і в цьому випадку для дерев цей хітбокс більше не може реагувати на удар сокири. Найкращим ідентифікатором, який я особисто знайшов, було те, що виділене дерево згруповане поруч, я маю на увазі, якщо воно майже торкається, інших дерев, швидше за все, воно не буде давати деревину. Також до відома... не можна рубати дерева в поселеннях, бо знаєте, їх уже можна здавати на брухт.


3) Деякі машини не дозволяють мені отримувати запчастини.

Так само, як і вище. Це може бути пов’язано з precombines або SCOL. Але це також може бути вид транспортного засобу, який ви також намагаєтеся здати на металобрухт. Якщо машину підірвали або вже випотрошили, її не можна здати на металобрухт. Якщо ви подивитеся в салон автомобіля і не побачите ні сидінь, ні керма, нічого, це розбита машина, і її не можна здати на металобрухт. Для інших, напевно, precombine або SCOL. Обмеження ігрового движка, я нічого не можу з цим зробити. Крім того, ви не можете здати на металобрухт автомобілі в поселеннях, оскільки це вже можна зробити в режимі майстерні.


Зауважте, що для того, щоб здавати автомобілі на металобрухт, для тих, хто шукає там допомоги, вам потрібно мати перший рів. здібності Сміттяр ТА створити Гайковий ключ сміттяра на Верстаті РП, перш ніж ви зможете утилізувати транспортні засоби.

4) Я не можу нікого непомітно вбити. Я не бачу варіанту.

Переконайтеся, що у вас є здібності Пісочна людина та Шпигун, обов’язкові обидва рівня 1. Тоді присядьте, підкрадіться позаду людини, не дикого гуля чи синта, і ви зможете їх стратити. Здібності є ключовими для того, щоб це зробити. Відстань до НІП також може бути фактором, як і ваш власний лічильник виявлення.


5) Я не можу вилікувати імунодефіцит! Допоможіть!

Правильно, його не вилікуєш. Це тимчасова функція, яка базується на різних факторах, як-от ваша гігієна чи хімічні речовини, які ви вводите у свій організм. Будьте обережні з тим, що ви робите, особливо з Антирадином ~ натомість зверніться до лікаря, вона пройде сама собою з часом.

6) Але мені дуже сподобалася функція "x" від РП2. Чи повернеться вона колись?

Швидше за все, ні. Я усунув БАГАТО проблем, коли кодував це для Xbox, і я видалив багато речей, залежних від F4SE, а також усе, що дозволяло йому працювати разом із режимом Виживання, що справді спричинило БАГАТО роздуття скриптів в РП2 . Коли я, так би мовити, зменшив жир, я виявив, що мод став більш чутливим і легким. І, чесно кажучи, речі, які не були перенесені, майже ніколи не використовувалися (принаймні, наскільки мені відомо), тому не такий великий пріоритет, щоб повторно додавати їх до цієї нової ітерації. Я міг би розглядати кожен випадок окремо, але я б не вимагав знову ускладнював цей мод, як це було з РП2.


7) Я не можу знайти журнал зі здібністю MRE у згаданій хатині. Допоможіть!

За допомогою користувачів discord було виявлено, що іноді Havok клав журнал не в поставлене місце (на матрац), а що він падав крізь хатину та приземлявся на землю під нею. Спробуйте заглянути під хатину, прямо під матрацом, на якому лежить мертвий наркоман.

8) Я не можу знайти ліки від харчового отруєння. Допоможіть!

Ви не знайдете їх. Ви повинні знайти людину, яка має їх і готова продати вам. Я чув, що хтось, близький до вашого місця виходу зі Сховища, можливо, захоче віддати вам їх. За ціною.

9) Є віджети для потреб?

Ні, на жаль. Я не кодую на C++ та AS3, тому не знаю, як створювати віджети для потреб. Натомість, як зазначалося в іншому місці, я повертаюся до іконок у нижньому правому куті екрана, а також маю звукові підказки, коли виникає потреба, наприклад кашель, коли погода погіршується, і вам потрібен протигаз, або бурчання в животику, коли голодні, прочищення сухого горла при спразі або позіхання при втомі. Такі речі. І ці звуки відтворюються, навіть коли ви перебуваєте в режимі Майстерні, тож ви можете припинити будівництво та подбати про свої потреби. Але якщо хтось із відповідними навичками захоче створити такі віджети, як у моді віджетів режиму виживання, пов’язаних із моїм скриптом виживання замість HC_Manager (я його тут взагалі не використовую), я з радістю попрацював би з цією людиною, щоб це сталося.


10) Я використовую мод "x", який додає нові страви та напої. Чи працюватиме це з РП76?

Абсолютно, за умови, що автор мода налаштував витратні матеріали з відповідними ключовими словами. Якщо зазначені модифікації працювали з режимом Виживання, вони працюватимуть і тут. І так, це включає найпрекрасніший Wasteland Imports.

11) Чи можу я додати свій улюблений протигаз до системи всмоктування твердих часток?

Звичайно. Все, що вам потрібно зробити, це створити патч-мод між вашим модом з протигазами та РП76, а потім скопіювати форму ARMOR для протигаза в цей новий файл патча. У цій новій формі заміни ARMOR застосуйте до неї нове ключове слово "Flashy_Keyword_IsGasmaskArmor". Після додавання збережіть новий мод патча та активуйте його в порядку завантаження.

12) Як доїти брамінів?

Присядьте перед браміном, і ви побачите опцію доїти його, якщо ви увімкнули цю опцію. Це не спрацює на караванних або торгових коровах, лише на поселенських. Я чув, що корова Ебернаті дає хороше молоко, що знижує радіацію.

13) Я увімкнув вагу боєприпасів, але мої боєприпаси все ще показують, що вони нічого не важать, і моя вантажність не змінюється. Що не так?

Вага боєприпасів, значення ваги кожного набою, вимикається ігровим движком, коли ви не в режимі Виживання, і немає можливості увімкнути її інакше. Отже, коли ви увімкнете вагу боєприпасів у цьому моді, все одно все виглядатиме так, ніби набої нічого не важать. Мод не може змусити боєприпаси мати вагу та використовувати обмеження ваги при носінні. Натомість він опитує боєприпаси базової гри DLC, які ви носите, і підраховує їхню фактичну вагу, як показано в Creation Kit, а потім віднімає цю вагу від вашого максимального ліміту ваги. Отже, хоча може здатися, що набої не мають ваги у піп-бої, це насправді не так, тому що чим більше ви носите, тим менше речей ви можете носити, і ця зміна обмеження ваги для транспортування є динамічною. Як зауваження, я розглядав можливість додавання загальновійськових боєприпасів до системи, але Nova зробив так, щоб усі його боєприпаси мали вагу 0,00, тож вони все одно не вплинули б на систему, тож не потрібно про це хвилюватися.


14) Як зцілювати залежності та хвороби?

Що ж, променеву хворобу можна вилікувати ТІЛЬКИ прийомом Антирадину або відвідуванням лікаря з опцією Лікувати радіацію. Звернення до лікаря та використання опції Вилікуй мене вилікує все інше, включно з харчовим отруєнням, хоча ви також можете взяти його спеціальний лікувальний предмет, щоб вирішити це. Антибіотики вилікують будь-яку хворобу, крім кровоточивих ран, для яких потрібні стерильні пов’язки. Але знову ж таки, ВСІ вони також можуть бути вилікувані у лікаря, чи то названого лікаря, чи лікаря-поселенця в одному з ваших поселень. Поки у вас доступна опція Лікувати радіацію або Вилікуй мене, ви можете вирішити свої хвороби.


15) Споживання зі світу призводить до збою моєї гри. 

Деякі люди помітили це, але я ніколи не міг це повторити. Функцію в моді було порівняно з Consume Without Pickup, і між ними немає відмінностей. Ті самі люди повідомляють, що мод працює без збоїв, тож, можливо, вимкніть цю функцію в РП76 і використовуйте замість неї цей мод. Знову ж таки, я порівняв скрипти в обох, і вони ідентичні, тому єдине, що я можу припустити, це те, що РП76 просто надто багатий на функції для установок деяких людей, оскільки я ніколи не міг відтворити проблему, тому є нічого, що потрібно виправити.


16) Блокатор лікування їжею не працює.

Блокатор лікування їжею блокує лікування ТІЛЬКИ, коли ви голодні. Подібно до режиму Виживання, якщо ви насичені (ситі), харчові продукти будуть зцілювати та їхні додаткові ефекти впливатимуть на вас. Це було зроблено навмисно, щоб дозволити користувачам використовувати ефекти їжи, як-от видалення радіації або надання додаткової вантажності. Але знову ж таки, ТІЛЬКИ тоді, коли ви не страждаєте від дебафів голоду.


17) Блокування швидкого переміщення зупиняє роботу Гвинтокрилів.

На жаль, це обмеження команд в papyrus для блокування швидкого пересування. Режим Виживання, який використовує фактичний ігровий движок і закодований для цього, дозволить Гвинтокрилам швидко подорожувати. На жаль, варіант papyrus - це все або нічого. Зверніть увагу на це обмеження, оскільки це не помилка в моді, а більше річ, яку не можна змінити або розмістити по частинах. Якщо вам потрібні Гвинтокрили для квесту або для швидкої подорожі, вам потрібно спочатку вимкнути блокатор в РП76.Подяки:

Everything about the mod itself all done by Flashy(JoeR), with the exceptions of:

Woodcutter's Hatchet, kindly provided by Mike Moore.
Fishing casting/reeling animation by Mixamo and converted to FO4 Rig by Seebo and Kinggath, re-done for AnimObjects by Flashy(JoeR).
The various patches and addons credited to: Nosimo, 77Wanderer, FreakUK, MrZombieBrain and Lucas.Мій дискорд-канал.
Завжди можна внести пропозиції щодо покращення якості перекладів. Завантажити переклади, патчі для горизонту та об'єднання модів.  Канал закритого типу - як підключитесь, відпишіть мені(vwtrotsky#3325), щоб я дав права на перегляд каналу.


Вдалої гри і бережіть себе!