SKYRIM SPECIAL EDITION
Enhanced Lighting for ENB (ELE) - Special Edition - Polish Translation by LordTorus
Skyrim Special Edition » Visuals and Graphics
Added: 12/11/2016 - 06:17PM
Updated: 27/01/2017 - 06:14PM

4 Endorsements

1.2 Latest version

157 Unique D/Ls

339 Total D/Ls

3,395 Total Views

Uploaded by lordtorus

Description

Last updated at 18:14, 27 Jan 2017 Uploaded at 18:17, 12 Nov 2016

This is polish translation of modification Enhanced Lighting for ENB (ELE) - Special Edition created by --JawZ--, for original english version click HERE.
Jest to polskie tłumaczenie modyfikacji Enhanced Lighting for ENB (ELE) - Special Edition stworzonej przez --JawZ--, po oryginalną angielską wersję kliknij TUTAJ.Enhanced Lighting for ENB (ELE) podobnie jak inne tego typu modyfikacje zmienia i dopasowuje źródła światła w grze. Żeby sprawdzić czy zmiany będą ci pasować, odwiedź galerię na oficjalnej stronie moda, gdzie również znajduje się szczegółowy opis i instrukcje instalacji/konfiguracji.Nie potrzebujesz ENSERIES, chyba że chcesz łatwiej zmieniać ustawienia przy użyciu narzędzi typu ENBSeries, ReShade lub SweetFX.
Do działania NIE modyfikacji POTRZEBUJESZ oryginalnej wersji.

NMM: W sekcji FILES kliknij na przycisk DOWNLOAD WITH MENAGER, aby pobrać plik bezpośrednio do programu. Będąc w NMM odszukaj i wybierz swój plik, a następnie kliknij na ikonę puzzla(+).

Instalacja ręczna: Pobierz i wypakuj zawartość archiwum do folderu Data. Upewniaj się że plik ESP/ESM jest włączony używając opcji "Pliki Danych" w luncherze gry .

Zawsze polecam instalację przez Nexus Mod Menager'a ponieważ w razie podmiany plików tworzy ich kopię, aby w razie potrzeby przywrócić stan sprzed instalacji.


Jeśli znalazłeś ciekawą modyfikację która według ciebie powinna zostać przetłumaczona, zaproponuj ją na forum InSkyrim. Przed złożeniem propozycji sprawdź listę (link niżej) oraz poświęć 3 minuty na pobranie programu TESVTranslator i sprawdzenie czy dana modyfikacja rzeczywiście wymaga polonizacji - nie wiesz jak korzystać z tego programu? Zapraszam do poradników. Nie zwracam uwagi na wszelkie posty z propozycjami zamieszczone przy moich plikach lub w Prywatnych Wiadomościach. Jeśli nie masz konta na forum inSkyrim, zarejestruj się to nic nie kosztuje.

Z myślą o tobie powstała lista dzięki której w łatwy i przejrzysty sposób masz możliwość sprawdzenia złożonych wcześniej propozycji. Chociaż to ja ją założyłem i prowadzę, nie jest tylko moja i każdy inny tłumacz może podjąć się tłumaczenia. Chcąc uniknąć nie porozumień spieszę z wyjaśnieniem. Każda propozycja przedstawiona na forum trafia do tabeli po to żeby inni użytkownicy mogli łatwo sprawdzić co już było, i uniknąć dublowania poprzedników. Jeśli jesteś autorem jakiegoś tłumaczenia, przedstaw je na naszym forum a z chęcią zamieszczę odpowiedni odnośnik.Śledzę aktualizacje każdego z przetłumaczonych przeze mnie plików korzystając z opcji [TRACK], dlatego nie musicie informować mnie o nowej wersji moda X czy Y. Jeśli mija już jakiś czas a aktualizacja się nie pojawia, może być to spowodowane między innymi:
  • Brakiem czasu
  • Problemami technicznymi
  • Tym że zazwyczaj czekam na ustabilizowanie się nowej wersji (1-2 tygodnie)

Długość oczekiwania zależy od tego czy mam wolny czas, samej modyfikacji, wielkości zmian w nowej wersji - dlatego więc nigdy nie deklaruje konkretnej daty. Jeśli chcesz wiedzieć czy zabrałem się już za update, sprawdzaj temat na forum inSkyrim.

UWAGA: Po dziesiątym z rzędu poście o treści "jest nowa wersja X, kiedy zaktualizujesz?" postanowiłem w takich przypadkach blokować użytkownika na forum danego pliku a samą wiadomość usuwam. Nie jest to oznaka mojego buractwa, a jedynie minimalna kara za to że ktoś całkowicie olał co tutaj napisałem.