SKYRIM
T3nd0s Skyrim Redone - Polish Translation by LordTorus
Skyrim » Overhauls
Added: 28/07/2013 - 08:55PM
Updated: 19/07/2014 - 08:46PM

71 Endorsements

1.3.01 Latest version

2,195 Unique D/Ls

3,394 Total D/Ls

27,096 Total Views

Uploaded by lordtorus

Description

Last updated at 20:46, 19 Jul 2014 Uploaded at 20:55, 28 Jul 2013

This is polish translation of modification T3nd0s Skyrim Redone created by T3nd0, for original english version click HERE.
Jest to polskie tłumaczenie modyfikacji T3nd0s Skyrim Redone stworzonej przez T3nd0, po oryginalną angielską wersję kliknij TUTAJ.

Autorem tłumaczenia aż do wersji 1.0 jest TomBrightblade, aby udać się na stronę jego pliku kliknij TUTAJ.Jeśli szukasz patcha który naprawia niektóre błędy w SkyRe potrzebujesz Unofficial Skyrim Redone Patch. Polskie tłumaczenie tego patcha znajdziesz TUTAJ.Trudno nie słyszeć o SkyRe czyli najbardziej popularnym modzie zmieniający praktycznie każdy aspekt gry. Przez ogrom Skyrim Redone gra zmieniłaby się praktycznie w angielską, na szczęśćcie TomBrightblade poświęcił wiele godzin na przetłumaczenie wszystkiego. Z nieznanych mi przyczyn autor spolszczenia nie uaktualnił już trzeciej wersji moda (1.1, 1.2 i 1.3) a jako że sam jej używam postanowiłem coś zrobić, użyłem jego tekstów i spolszczyłem nowe (około 1800 pozycji).Żeby uniknąć nieporozumień chcę poinformować że podawana wersja (ver.) spolszczenia nie dotyczy Skyrim Redone a służy temu by osoby pobierające mogły zobaczyć zmianę w tłumaczeniu (poprawki ewentualnych błędów itp). Wersja modyfikacji jest zawsze pokazana w panelu jako "LATEST VERSION" lub w dolnej części informacji o pliku w dziale pobierania.Do działania modyfikacji POTRZEBUJESZ oryginalnej wersji. Jeśli nie używasz moda Frostfall usuń plik SkyRe_Survivalism.esp, to samo dotyczy sytuacji w której nie instalowałeś któregoś z oryginalnych pluginów SkyRe.

NMM: Po prostu pobierz i zainstaluj.

Instalacja ręczna: Pobierz i wypakuj zawartość archiwum do folderu Data upewniając się że plik ESP/ESM jest włączony używając opcji "Pliki Danych" w luncherze gry .

Zawsze polecam instalację przez Nexus Mod Menager'a ponieważ w razie podmiany plików (w tłumaczeniach zawsze) robi ich kopię, aby w razie usuwania moda móc przywrócić stan rzeczy sprzed instalacji.Co jakiś czas sprawdzam czy moje tłumaczenia nie wymagają aktualizacji. O rozpoczęciu/procesie tłumaczenia nowej wersji informuje w temacie na forum InSkyrim i nigdzie indziej - namiary w sekcji propozycje. Po dziesiątym z rzędu poście o treści "jest nowa wersja X, kiedy zaktualizujesz?" postanowiłem w takich przypadkach blokować użytkownika na forum danego pliku a samą wiadomość usuwam. Jeśli mija już jakiś czas a aktualizacja się nie pojawia napisz post na forum InSkyrim, ale nie rób tego zbyt szybko bo zazwyczaj czekam na ustabilizowanie nowej wersji przynajmniej 2 tygodnie. Długość oczekiwania zależy od wolnego czasu jak i samej modyfikacji więc nigdy nie deklaruje konkretnej daty.Jeśli znalazłeś modyfikację która warta jest przetłumaczenia poinformuj mnie w temacie na forum InSkyrim. Oczywiście ze względu na brak czasu nie zajmę się wszystkimi projektami, ale jest szansa że zrobi to inny z naszych użytkowników. Wszelkie posty z propozycjami zamieszczone na forum Nexusa lub PW będę ignorował. Zadecydowałem tak ponieważ trudno jest odnaleźć post przy mojej ilości plików, i nie chcę mieć zapełnionej skrzynki PW. Kilkukrotnie spotkałem się z "nie mam tam konta więc piszę tutaj..." i moja odpowiedź jest prosta - skoro nie chce ci się założyć konta, mi nie będzie się chciało zająć twoją propozycją.

Z myślą o was utworzyłem listę dzięki której w łatwy i przejrzysty sposób macie możliwość sprawdzenia złożonych wcześniej propozycji tłumaczeń. Nie jest to tylko 'moja' lista więc często inny tłumacz zajmuje się którąś z próśb. Aktualizacje tabeli przeprowadzam na bieżąco.